Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel fanok, vagy akik...

Marvel fanok, vagy akik látták a végtelen háborút, Thanos kit tudna legyőzni az alábbi karakterek közül?

Figyelt kérdés

1v1 párosítások:

1. Ego

2. dormammu

3. surtur

4. ghost rider

5. farkas

6. galactus

7. deadpool

8. buldózer

9. venom

10. scorpion (mortal kombat)

arra kerlek titeket hogy a vegtelen kovekkel es azok nelkul is irjatok ki a nyertest. Akinek van kedve okot is irhat.



2019. febr. 1. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ego

Őt Loki is legyőzte, így Végtelen Kövekkel abszolút Thanos, nélkülük nem látok sok esélyt.


2. Dormammu

Én rá fogadnék mindkét esetben. Elég magas szintű mágiát használ.


3. Surtur

A Kövekkel Thanos, nélkülük esélytelen.


4. Ghost Rider

Thanos, mindkét esetben.


5. ROZSOMÁK (A Farkas álnevet egy Rahne Sinclair nevű mutáns viseli, csak a magyar fordítók menőnek akartak tűnni a félrefordítással)

Mivel halhatatlan, Thanos nem tudná megölni, de nem is bukna el.


6. Galactus

A Kövekkel elég szoros harc lenne, de azok nélkül egy mozdulattal megölné Thanos-t.


7. Deadpool

Ugyanaz, mint Rozsomák esetében.


8. Buldózer

Ugyan, kérlek. Esélytelen.


9. Venom

Lásd az előzőt.


10. Scopion

Nem ismerem, nem tudok véleményt formálni.

2019. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lokibmikor küzdött Egoval?
2019. febr. 2. 00:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ha nincsenek nála a kövek, rozsomák, deadpool és ghost rider is legyőzheti. Ghost rider a tisztítótűz miatt. A másik kettő pedig az öngyógyítás miatt. Ugye a végtelen háborúban(spoiler) gamora is simán nyakonszúrja, és csak a kövek segítségével nem halt meg, lehet akkor váratlanul érte vagy csak hagyta magát mert tudta hogy megússza, de így megtudtuk hogy akár egy tőrrel is lehet halálos sebet ejteni rajta. Na most rozsomák és deadpool képessége miatt akár időtlen időkig küzdhetnének vele. Előbb utóbb szerintem meg tudnák sebezni, és ha megtudják sebezni, meg is ölhetik.
2019. febr. 2. 01:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Thor (2018)

Issue #6


Természetesen se Logan, se Deadpool nem halna meg egy Kövek nélküli ütközetben, de elég szoros lenne. Berserker módban Logan biztosan megöli Thanos-t, de ha elég a motiváció, anélkül is képes rá. Deadpool-lal pedig eleve van egy ellentéte, nem is ez lenne az első, hogy egymásnak feszülne Thanos-szal.

2019. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Thanos a kövekkel a világ egyetem legerősebb "gonosza".A kövek nélkül szart sem érne.

Egot eltudná pusztítani a kövekkel,anélkül elbukna (a galaxis őrzői is elbuktak volna ha peternek nem ő lett volna az apja,ezek alapján quill csak félig ember,félig pedig az apja erejével bíró harcos)

Dormammut az idő kővel meglehet állítani,anélkül lehetetlen

Surturt a kövekkel simán,anélkül is ha kicsi,ha hegyomlásra nő akkor talán annyi thanosnak.

Szellemlovas a kövekkel simán, anélkül nemtudom,mivel thanos nem egy halandó ber akinek könnyen megtudod "tisztítani a lelkét" a tisztítótűzzel,akkor lehet nem hatna rá.

Farkast a kövekkel eltudná intézni,anélkül lehetetlen.

Galagtust a kövekkel eltudná,anélkül esélytelen (az ezüst utazó eltudta intézni őt,de csak a szörfdeszka segítségével,de azt is galagtus adta neki) szóval thanos elbukna a kövek nélkül.

Deadpoolt a kövekkel el lehet intézni,anélkül szintén lehetetlen mivel thanost ha felrobbantanád szétpottyan cafatokra és annyi,deadpool bizony akkor is össze tudja magát rakni.

Buldózert a kövekkel simán,anélkül is

Venom simán mivel a tűz és a különféle hanghullámok a gyengéje,anélkül is letudná győzni

Scorpion a kövekkel simán,anélkül is,mivel a mortal kombat 1 filmben johhny cage legyőzte aki egy halandó,szóval thanos a kövek nélkül is letudná győzni.

Magneto a kövekkel lelehetne győzni,anélkül is,de csak úgy ha thanoson nincs semilyen vas,mivel eriknek az az erőssége.

Jean grey főnix talán lelehetne győzni a kövekkel,de anélkül thanosnak annyi.Talán ha a kövekkel nemis győzne,de életben tudna maradni,de ismétlem anélkül thanosnak vége.

Szóval ezek alapján annyit lehet tudni hogy thanos a kövekkel szinte a legerősebb,de vannak aki letudná győzni őt,viszont nem halna meg,mivel az időkővel visszahozná saját magát (ugy mint dr strange filmben dormammu ellen)

2019. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék hogy a végtelen háborúban amit láttunk,azok alapján hosztam ezeket a variációkat,De meglássuk hogy a végjátékban hogy fog harcolni és hogy mi a gyengéje,hogy győzik le.Szóval amit írtam az nem végleges.A végjáték után lesz az 😂😂😂
2019. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
annyit tennék még hozzá,a szellemlovas részhez, hogy thanos ugyan nem ember, de halandó, csak sok ezer évig él, így lehet működne a tisztítótűz. Scorpionnál pedig a játékbeli scorpionra gondoltam, aki emberfeletti erővel rendelkezik, tüzet okád, tüzeseket üt-rúg, el tud teleportálni a pokolba , élőhalottakat tud megidézni stb. a filmben nagyon gyengére csinálták meg. Szerintem neki is lehet esélye kövek nélkül, elvégre ha megölik csak visszakerül a pokolba, ahonnan visszatud jönni, és csak még idegesebb lesz :D
2019. febr. 2. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*Deadpool, Farkas, Buldózer, Ghost Rider akár kesztyű nélkül is (elvégre alapból sem egy gyenge karakter)

*Venomra is van esély de ő már keményebb dió lenne

*Egot a kesztyűvel valószínűleg, amúgy esélytelen

*Surtur nem annyira egyértelmű, attól függ hogy melyik alakban van, mert ha a Ragnarököt kivitelező Surturt nézzük akkor oda már mindenképp kell a kesztyű

*Galactus és Dormammu szerintem a kövekkel is maximum kordában tarthatóak de legyőzni nem lehet őket, kesztyű nélkül meg egy másodperc kérdés nem lenne.

A Scorpiont nem tudom kicsoda.

2019. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De Scorpionnál miért pont a mortal kombatosat kérted?
2021. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!