Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ezeknek a thrillereknek/hor...

Mi ezeknek a thrillereknek/horroroknak a címe? Régen láttam őket, és csak a sztori rémlik.

Figyelt kérdés

SPOILER!!!

1) Pszichopata csaj a koliban meg az áldozatot, akinek eleinte a barátnője, majd elkezdi másolni az életét, vagy ilyesmi.

2) Felnőtt szőke nőt másol egy egyetemi barátője, és a végén az egyik meg is hal, de mennek valami egyetmi adatbázisba is keresni, és kiderül, hogy az adott személy nem is létezett. Az egyik szereplőnek talán van egy idős ismerőse, akinek a barátnője gyilkosságért ült, de ez csak mellékszál (de lehet, hogy ez másik film.)

3) Mostohalány (és a film) a szőke mostohaanyát állítja be gonosznak, majd a végén kiderül, hogy a lány beteg... Ez talán a Hívatlan vendég c film, de nem biztos.

4) Havas hegyekben barangol fiatal csapat és valami elhagyatott házban tölti az éjszakát, amit aztán csak egyikük él túl, ebből talán 2 részes film készült, de nem biztos.

5) Házaspár egy tóparti erdei házba megy nyaralni, de rájuk támad egy gyilkos és csak egyikük éli túl.

6) Ugyanaz kb mint az ötös csak egy csapat fiatallal.

7) Nicole Kidman és Jake Gyllenhaal film (?), közúti baleset történik, majd üldözik őket, a a nőt meg a lányát elrabolják és a végén valami kanapén találják meg holtan őket, a férj keresi őket, talán az Éjszakai ragadozók a film, de nem 100%.



2019. febr. 3. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A 6-os akár bármi lehetne, így én a "Ház az erdő mélyén"-re tippelek.

Viszont a 7-es, az 100%, hogy az "Éjszakai ragadozók". A nő egyébkén Amy Adams, nem Kidman.

2019. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az 1-re van egy tippem:Egyedülálló nő megosztaná
2019. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első szerintem 'A szobatárs' cimű film.
2019. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zseniálisak vagytok! A 2,3 válaszoló tuti, hogy jót írt, így címről beugrot! :) Ment a zöld!
2019. febr. 3. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A 6-os az szerintem inkább Az utolsó ház balra, bár ennyiből tényleg kb akármi lehet :D
2019. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!