Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvencetek...

Nektek melyik a kedvencetek (trónok harca)?

Figyelt kérdés

Nektek melyik ház a kedvencetek és miért?


Lannister

Stark

Targaryen

Greyjoy



2019. febr. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Egyértelműen Targaryen, mert onnan valósi Dany. :)
2019. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem három kedvencem van és mindegyik másért: Lannister, Stark, Martell.


Stark azért, mert az első család, amivel megismerkedünk és a történet nagy részével az ő szemszögükön át ismerkedünk meg, ezért könnyű velük szimpatizálni. Klasszikus, hétköznapi karakterek, az ember szeretne közéjük tartozni.


Lannister azért, mert szerintem a legérdekesebb karakterek ebben a családban vannak. Jaime a kedvencem, de mindegyik jó valamiért a maga módján. A családon belüli bonyodalmak, az, hogy harcban állnak saját magukkal nagyon különlegessé teszi őket.


Martell azért, mert hoznak némi újdonságot Westeros világába. Más szabályok és erkölcsök szerint élnek, és egy fura keveréke annak, amitől a Stark és Lannister család is szimpatikus nekem. Megvan az összetartás, de vannak konfliktusok, titkok, hazugságok is közöttük.


Nálam ami még kakukktojás, az a Tyrell. Kicsit sajnálom, hogy nincs tőlük pov karakter, de valahogyan úgy képzelem, hogy ők a Martellekhez hasonlítanak felépítésben.

2019. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lannisterek- Mind a 4 Lannister nagyon jól megírt karakter.

Az már csak plussz pont hogy a ház bíbor színe hajaz a római császárokra.

2019. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elisa04 ***** válasza:
Személy szerint a Starkok, de lehet, hogy csak azért, mert a könyvet olvastam először és az (meg amúgy a sorozat is) az ő szemszögükből meséli el a történet teljes elejét és úgymond ők a főszereplői. Plusz ez az egyetlen ház, amelyiknek az összes tagját szeretem (a többinél van legalább egy kivétel, akit nagyon nem szeretek), kivéve talán Havas Jont, aki kicsit idegesítő, de ő még belefér.
2019. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!