Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Thorról, azzal...

Mit gondoltok Thorról, azzal kapcsolatban, hogy hogyan "gyászolt"?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy amikor pl Loki "meghal", akkor Thor üvölt, meg szomorú vegyes mérgesnek tűnik, de utána meg már azt látjuk, pl a Thor 1 ben, hogy Jane érdekli. Valahogy nem szimpi nekem az a csaj... Irritáló néha :D Thort meg ő érdekli, Loki meg nem. Vagy nem mutatják, hogy gyászol. Errol mi a véleményetek?

Amúgy meg imádom a Marvel filmeket :D csak kíváncsi vagyok



2019. febr. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárja ki az hogy elveszít valakit azt hogy érdeklődjön egy lány iránt? A saját anyját még annyit sem gyászolta mint Lokit. Nem egy érzelgős típus amúgy sem, egy isten elvégre. Vegyük sorra: meghalt az anyja, az apja, az öccse, a barátai, a népe és a bajtársai közül többen: láttad te valaha egy könnycseppet is ejteni? Ő ilyen. Meg aztán a cselekmény nem vezetne sehová ha minden rokon/barát halálánál fél órát gyászolnának a szereplők.
2019. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hozzá kell tennem hogy a végtelen háborúban mikor mordállyal beszélget akkor a könnye kicsordul (mert akkor épp arról beszélgettek hogy neki már nincs mit vesztenie)
2019. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jane-nel előbb ismerkedett meg, mintsem, hogy Loki először meghalt volna.

Többször mutatják, hogy gyászol, de nem zárhatja magára az ajtót és sírhatja át az éjszakát. Isten, Asgard örököse. Tartania kell magát mindenki másért. Nem megedheti meg magának, hogy összezuhanjon.

Amúgy nem tudom, hogy mennyire vetted észre, de a Bosszúállókban Thor egy csuklószorító szerű páncélján Loki sisakjának mintáját vésték. Ekkor még azt hitte, hogy halott.

2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem a karakter kb 900-1000 éves.

ennyi idő alatt szerintem rengetegen meghalhattak mellette.

ezért egy ilyen hosszú életű természet feletti lény számára egészen mást jelenthet az elmúlás,vagy a veszteség.

lehet hogy pont ezért ilyen laza és sokszor felelőtlen.

2019. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!