Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók közül ki volt...

A Bosszúállók közül ki volt az akit a filmek során a legtöbb/legnagyobb veszteség ért?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Amerika Kapitányt vagy Thort mondanám.
2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Thor

Elvesztette az apját, az anyját, a bátyját, a barátait. Az otthona, ahol felnőtt, teljesen elpusztult, a népének a nagy részével együtt. A midgardi barátai eltűntek, vagy ugyancsak súlyos veszteség érte őket.

Ezek miatt felelősnek érzi magát, hiszen az ő uralkodása, vagy ott léte alatt történtek ezek a dolgok, amiket akár meg is akadályozhatott volna.

2019. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Thor.Ő az utóbbi időben tényleg sok szeretteit elvesztette.
2019. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Wanda


Kisérleteztek rajta és testvérén is.

Meghalt a testvére.

Beleszeretett Vizióba akit meg kellett ölnie Thanos elött.

2019. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Thor, mint ahogy előttem is írták, hogy miért.

Wanda és Tony. Wanda már lett említve fent. Számomra még Tony az, aki szerintem sokat veszített (Thornál senki nem veszített többet). Peter ugyan véletlen maradt a hajón, mármint saját döntése miatt. Erre meg azt mondja hogy Tony miatt van ott. Kicsit felháborodtam. Ezzel a mondattal csinált Tonynak hatalmas fájdalmat, úgy gondolom. Próbálta védeni a maga módján, erre a végén a karjaiban porladt el. És ő a végén egyedül maradt az űrben, kivéve persze Gamora testvérét, de mint láthattuk, a hajón nincs ott vele ( na jó azért ez nem 100%) Aztán meg ott van, hogy végre kezd érni, babát szeretne, feleséget, erre minden kudarcba fullad.

De akkor is Thor akinek tényleg nem maradt senkije. A Bosszúállók meg el lesznek foglalva a saját bajukkal, Thor nem fogja szerintem különösen érdekelni őket.

2019. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Wanda ha jól tudom önkéntesen jelentkzett a kísérletre az ikertestvérével együtt,a bosszú végett (azt hitték hogy Tony bombázott) Amugy igaz hogy meghalt a szerelme,viszont thanos visszatekerte az időt és ő maga vette ki a követ,tehát wandának nincs lelkiismeret furdaláda,plussz ugye ő is erporladt szóval akkor a szenvedése véget is ért..
2019. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem Thor. Az anyja, az apja. Kiderült hogy van egy nővére akit meg kellett ölnie. A legjobb barátai, a Mjölnir, Heimdall. Aztán Loki. Az otthona, a népe. +pár barátja a földön.

Meg gondolom 1500 v alatt is sok szerettét veszítette el.

2019. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kapitány eltelt 70 év kiderült hogy a szerelme peggy él

a legjobb barátja bucky is él és bérgyilkos carter a polgárháborúban meghal bucky elporlad bár

bár thor többet vesszítet

2019. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fanta29 válasza:
Thor és Starlord
2019. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!