Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két nagyon régi horror filmet...

Két nagyon régi horror filmet valaki fel tudna ismerni? Jelenetek alapján esetleg?

Figyelt kérdés

Sajnos a két film címét nem tudom. De mind a kettőt gyerekkoromban láttam, az meg már nem most volt. (Most 37 éves vagyok, akkoriban általános iskolában alsós voltam, amikor ezeket láttam.) Egyik filmet Vhs-en, másikat a tévében adták egyik hétvégén éjszaka.

Ha valakinek ismerős, írjatok címeket, melyek lehetnek ezek:

1) Az első filmre így emlékszem? Egy pár fiatal egy tónál tartózkodik (vannak benne erdős részek is) és egy tengeri csillag alakú lény -kb akkora, mint a tenyerünk, és a csillag csúcsaiból piros színű erek vagy inda szerű kapaszkodók lógnak ki, amikkel belekapaszkodik áldozataiba. Kb egyből meghalt az illető akire rádobták -azért írom, hogy rádobták, mert ezek hiába élőlények voltak, de egy ember szerű lényen éltek (tele volt velük a teste) és az dobálta rá az emberekre ezt a "kis csillagot" és csak kb levágni lehetett már az áldozatokról (akik hamar bele haltak) és egy pasi bicskával ketté vágja az egyik csillagot és elviszi, bele rakja valami nagyobb befőttes üveg szerűbe, amiben valamilyen folyadék van és a fél csillagból újra egy egész csillag fejlődik és élni kezd, mert a csápjai mozognak a vízben.


2) A második film ismertető jelei: egy hosszú barna hajú csaj a főszereplő, akinek éjszakánként lidérces álmai vannak és mindig felébred és olyankor járkál mert hangokat hall a házban. Hálóingben jön megy a csaj. És egyszer a kertben lát valamit, oda megy, és egy koponya van ott, amit elkezd simogatni és a koponyának a szemüregeiből egy sűrű massza folyik ki. Valami váladék. De ez egyébként elég félelmetes film volt. Sajnos többre nem emlékszem.


2019. febr. 6. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első talán a Túlélősziget :) A másodikról sajnos kevés nekem az infó :/
2019. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1. Fenyegetés (Without Warning, 1980)
2019. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tényleg az 1. film a Fenyegetés!!! Rákerestem. Jaj de örülök! :) Ezt meg kell néznem megint!

A 2. filmről már nem nagyon ugrik be több jelenet sajnos :( Pedig amikor azt láttam, már nagyobb lehettem, mint a Fenyegetés c. film nézésekor.

2019. febr. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!