Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Animések!?! Olyan animéket keresek mint a "Tate no Yuusha no Nariagari"! Részletesebben lent!

Tehát az lenne a lényege hogy a főszereplőt( lehetőleg fiút) elárulják, rossz sorsa van, direkt keresztbe akarnak neki tenni, kb mindenki az ellensége vagy legalábbis nincs mellette, stb..

A világ amiben játszódik nem muszáj ilyen fantasynak lennie, igazából bármilyen jó, csak horrort ne ,de ha lightosabb akkor oké.

köszi a válaszokat!

(őszintén ,úgy egy kettő hasonló animét tudok mondani többet nem, de azért remélem hogy ti tudtok még :D )

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tate no Yuusha no Nariagari, anime, fiú, főszereplő, fájdalom, ellenség, fantasy, magány

febr. 6. 21:44  Privát üzenet  

A válaszok
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Accel World

Re:zero

lehetne sorolni, a legtöbb isekai anime hasonló

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 6. 22:21 Privát üzenet

"a főszereplőt( lehetőleg fiút) elárulják, rossz sorsa van, direkt keresztbe akarnak neki tenni, kb mindenki az ellensége vagy legalábbis nincs mellette, stb.."

Evangelion. Sci-fi műfajú, némi lightosabb horrorral.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 6. 22:23 Privát üzenet
Charlotte, valami olyasfele amit leirtal. De megeri megnezni, röpke 12 reszbol áll.

A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 7. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a charlotte-ot már láttam és nekem nagyon tetszett, de nem teljesen ilyenre gondoltam.

# 4/4Időpont febr. 8. 19:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a címe a filmnek (részletesebben lent)?
Melyik film ez? Zaklatnak néhány tinit, és a végén meg is halnak ha jól emlékszem, részletesebben lent
Spice and wolf "3. évad"? (részletesebben lennt)
A Fear the Walking Dead mennyire függ össze a The Walking Dead-del? (leírásban részletesebben)
A halálos kitérő 3 kannibálról szól akik gyilkolásznak? Most láttam 1-2 videót róla, és nekem ez jött le, esetleg valaki mesélne részletesebben róla?
A Más világ c. filmnek a végét valaki le tudná picit részletesebben írni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!