Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet-e tudni, hogy Thrawn és...

Lehet-e tudni, hogy Thrawn és Ezra Bridger története mikor lesz megírva?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy lehet-e tudni mikor lesz Thrawn és Ezra története kifejtve, miután a purrgilek evitték őket az ismeretlenbe. Lehet, hogy Timothy Zahn 2020-ban erről fog negyedik Thrawn-regény írni?

2019. febr. 8. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már sose. Amióta a Disney átvette a Star Warsot, tipikusan ez megy, folyamatosan hoznak be új karaktereket, aztán senkit nem mernek megölni mert hogy néz már az ki (meg ugye kellenek későbbre hogy max profit legyen), viszont ennyi karakterrel nem is tudnak mit kezdeni meg nem tudják őket bekötni a fő cselekményszálba, ezért inkább lezáratlanul hagyják egy csomónak a sorsát és sose tudod meg mi lett velük. Egyszerűen lusták megírni a karakterek történetét, olyan mint mikor belekezdesz 10 féle dologba aztán végül egyiket se csinálod meg. De megölni meg mint mondtam senkit se hajlandóak, még a mellékszereplőket se, csak szökőévente egyszer, mert hát gyerekeknek készül... A Rebels végén is azt vártam hogy nagy vérontás lesz, hullanak majd mint a legyek Zebbel, Rex-szel, Ahsokával stb. együtt, aztán végül a 3-ból 1 klón halt meg, az is nagy hősies önfeláldozás közepette, mindenki más megmaradt, pedig senkinek az életútját nem tudjuk követni ezután. Legrosszabb megoldást választották. Ennyiért Thrawnt is kár volt behozni a kánonba, persze az is csak a fanservice miatt volt, gyakorlatilag meg semmit nem csinált.
2019. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A Rebels végén is azt vártam hogy nagy vérontás lesz, hullanak majd mint a legyek Zebbel, Rex-szel, Ahsokával stb. együtt, aztán végül a 3-ból 1 klón halt meg, az is nagy hősies önfeláldozás közepette, mindenki más megmaradt, pedig senkinek az életútját nem tudjuk követni ezután."


Attól még, hogy te tájékozatlan vagy, még nem lesz igaz az, hogy senkinek az életútját nem tudjuk követni ezután. Merthogy az igazság az, hogy tudjuk, már jópár karakter története folytatódott

2019. febr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#1: A Rebelsben meghal Maul és Kanan. Nem elég neked?
2019. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem azzal van a bajom hogy nem hal meg az összes karakter, félreértés ne essék. Nem vagyok valami vérszomjas vadállat aki annak örül ha mindig minden szereplőt kinyírnak. Engem az zavar hogy nincs lezárva a történetük.

Az Ébredő Erőben is konkrétan Solon kívül egy fontos karakter sem halt meg, mégsem volt gond mert vitték később tovább a történetüket. A Rebelsben viszont behoztak egy csomó karaktert, akiknek egynek sem fogjuk megtudni a sorsát mert nem tudtak velük mit kezdeni, a sorozatot elkaszálták. Erre mondtam hogy akkor inkább ölték volna meg őket mert akkor nem marad kérdőjel, de azt nem merték meglépni, így meg marad egy csomó karakter akikkel sose tudjuk meg mi lett. Nem egy, nem két szereplőről van szó, hanem több tucatról.

2019. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A Rebelsben viszont behoztak egy csomó karaktert, akiknek egynek sem fogjuk megtudni a sorsát mert nem tudtak velük mit kezdeni, a sorozatot elkaszálták."


Még mindig tájékozatlan vagy és valótlanságokat beszélsz. A Rebelst senki sem kaszálta el, ennyi évadosra volt tervezve. Tudod, eleve be volt határolva a korszak, amit feldolgoz. A sorozat rendes lezárást kapott, van neki eleje, közepe és vége. Nem úgy mint a The Clone Wars, na ami azzal történt, az valóban kasza volt (most tekintsünk el attól, hogy 4 év után kap egy rendes lezáró évadot)


A főbb karakterek közül Thrawn, Ezra, Sabine, Ahsoka és Hera története maradt lezáratlan, közülük Heráé már folytatódott is egyébként a Resistance-ben. A másik 4 is biztosan sorra kerül majd valamikor. Még a TCW-ben ösz-visz 4(!) epizódban szereplő Saw Gerrera története is be lett többek között fejezve később, pedig a TCW tényleg el lett kaszálva. Majd pont 4 olyan karakter, akik nála sokkal fontosabb, nyitva lenne örökre hagyva... Aha, persze.


Tájékozódj kicsit, mielőtt bármilyen témában hozzászólsz.

2019. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!