Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernék meg az alábbi...

Kik nyernék meg az alábbi Marvel-párbajokat?

Figyelt kérdés

Thanos (kesztyű nélkül!) vs. Emil Blonsky

Hela vs. Thanos (kesztyűvel)

Hulk vs. Hadigép

Vízió vs. Skarlát Boszorkány

Pepper Potts vs. Surtur

Fekete Özvegy vs. Sólyomszem

Hangya vs. Darázs

Gamora vs. Nebula (ha mindent beleadnak)

Ronan a hatalom kövével vs. Thanos a kövek nélkül

Dr. Strange vs. Surtur

Dormammu vs. Thanos (az összes kővel, az Időkövet kivéve!)

Loki vs. Ronan

Gamora vs. Vasember

Drax vs. Wong


Szerintetek ki nyerné ezeket a párbajokat?



2019. febr. 8. 18:06
 1/8 anonim válasza:

1. Thanos

2. Hulk

3. Skarlát

4. Surtur

5. Özvegy

6. szerintem a Darázs, ez komoly lenne

7. Gamora

8. Ronan

9. Strange

10. Thanos

11. Loki

12. Vasember

13. Wong


Ez csak a saját véleményem

2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Thanos

Thanos

Hulk

Skarlát boszorkány

Surtur

Fekete Özvegy

Darázs

Nebula

Thanos

Dr. Strange

Dormammu

Loki

Vasember

Wong

2019. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy kíváncsi vagy és egyik másik érdekes csatát is hozna, de Hulk vs Hadigép? Ez hogy jött? :D Teljesen egyértelműen Hulk. Meg Potts - Surtur ? Mondjuk vicces a kérdés legalább.



Vízió - Skarlátboszorkány

Hangya - Darázs

Thanos (időkő nélkül) - Dormammu

Hela - Thanos


Ezekre kíváncsi lennék azért. :)

2019. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Thanos

Thanos

Hulk

Skarlát Boszorkány

Surtur

Sólyomszem

Hangya

Gamora

Thanos

Dr. Strange (Surturt jelentősen legyengítették a filmben)

Dormammu

Loki

Vasember

Wong

2019. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Thanos

Thanos

Hulk

Vízió

Surtur

Sólyomszem

Hangya

Gamora

Thanos (de ez elég érdekes lenne, nem tudom Thanos milyen erős kövek nélkül)

Dr. Strange

Dormammu

Loki

Vasember

Wong

2019. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Thanos vs Emil Blonsky

Thanos, ez biztos.


Hela vsThanos

Helának esélye sem lenne. Annyira nem erős mint Thanos.


Hulk vs Hadigép

Ez biztos. Hulk ellen nem sok nemszupererős emberi lénynek van eselye :D báár ha Tony féle ultraszuper cuccokkal lenne felszerelve, talán, nagyon bizonytalan talán, lenne esélye.


Vízió vs Wanda

Wanda nyerne, de talán Vízió, ha mindent belead, lenne esélye. Mert Vízió is tud erős lenni, de nem használná Wanda ellen.


Pepper vs Surtur

Egyértelmű hogy Surtus, bazinagy, bazierős, nem adja fel, bár azt nem tudom, minek harcolnának egymás ellen. Surtur Ragnarököt akar, nem földi embert megtámadni.


Fekete Özvegy vs Sólyomszem

Natasha. Szerintem jobb harcos. Ha Clint megölni akarná, és mondjuk távol lennének egymástól... az íjazásban profin is túl van, szóval ekkor nem lenne sok esélye Natashának. Közelharcban Natasha a jobb, de ha Clinttel meg akarnák ölni egymást, akkor itt függne attól a végkimenetel, hogy van pisztoly meg íj, vagy sem. Natashára szavazok, Clint nem ölné meg, ahogy Natasha sem Clintet. Baráti harc :D legyen Natasha.


Hangya vs Darázs

Hacsak nem hagyja a szerepelmét nyerni, akkor Hangya. ;) De ez is függ attól, hogy a ruháik ugyanolyan szinten vannak e.


Nebula vs Gamora

Szerintem Gamora jobban tudna tiszta fejjel gondolkodni, mint Nebula pl a Galaxis őrzői 2-ben, mikor ostoba módon berepült egy barlangba egy bazinagy űrhajóval. Mégis mire számított?


Ronan vs Thanos

Legyen Thanos. Kövek nélkül is elég erős, nem véletlenül lesz annyi követője, hiszen minek engedelmeskednének egy haszontalan, gyenge harcosnak? Ok nélkül biztos nem.


Doctor Strange vs Surtur

Surtur ellen mennyi esélye lenne? Talán el tudná intézni, sőt, biztos nem lenne rövid küzdelem. Nem fogadnék Stevenre... de ellene sem. Varázsló, és hát biztos meg tudná oldani. Elég nagy ereje van. Meg hát mint Peppernél, minél érdekelné egy ember? Neki nem inkább Asgard meg a Ragnarök számít? Jobban átgondolva... Hela is meghalt ellene. Legyen Surtur.



Dormammu vs Thanos

Thanos. Ha Doctor Strange lerendezte igen kreatív módon, időkővel, akkor Thanosnak is sikerülne. Thanosra szavazok ha vannak nála kövek. Ha nincsenek, akkor Dormammu.


Vasember vs Gamora

Ugyan páncél nélkül nem sok esélye lenne, de páncélban már igen. Sokkal erősebb lenne, Tony kihasználhatja a páncéljában a kreatív és nagy eszét :) Tony győzne.


Loki vs Ronan

Loki <3 <3 <3

Jó harcos, nagy varázsereje van amit kreatívan tud hasznosítani, ezek melett okos, ravasz, meg találékony. És még elegánsan is teszi ezeket. Imádom Őt. Győzne.


Drax vs Wong

Varázslók ellen nincs esély :D Wong nyerne. Erős, okos és bölcs.

2019. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló, tök jó, hogy így levezetted, érdekes volt olvasni, de a kérdés nem úgy hangzott, hogy "miért harcolnának egymás ellen", hanem, hogy ki nyerne, te pedig latba számítottad, hogy jóban vannak meg, hogy mi lenne náluk, meg minek mennem Surtur a Földre. :D
2019. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki Emil Blonsky

Thanos

Hulk

Vízió

Surtur

Fekete Özvegy

Darázs

Gamora

Thanos

Doctor Strange

Thanos

Loki

Vasember

Wong

2019. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!