Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca egész végig...

Trónok Harca egész végig ilyen rossz lesz?

Figyelt kérdés
Most tartok a második évad második részénél. Eddig nagyon rossznak néz ki. Gondoltam, hogyha ilyen felkapott jó is. De eddig nagyon rossz szerintem. Később majd jobb lesz?

2019. febr. 8. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Jegyezd meg: attól mert valami felkapott még nem biztos hogy jó. Sőt, továbbmegyek, általában a leggagyibb dolgok a legnépszerűbbek. Szerintem is bűn rossz sorozat, sose tudod ki kivel van, és az egész egy öncélú szex- és erőszakorgia.
2019. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi szerinted a rossz benne?

A látvány, a sztori?

2019. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha már ekkor nem tetszik neked akkor a válasz az, hogy még ennél is rosszabb lesz, viszont látványban nagyban fog javulni, nekem tetszik azért
2019. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első két évad a legjobb része a sorozatnak. Értem ez alatt, hogy kitárul a világ, fordulatos, néhány karakter már itt fejlődést mutat, amit később nem fog.

Ha nem tetszik, ajánlom, hogy keress másikat. Sok embernek nem bírja a gyomra, vagy más miatt nem tetszik nekik. Van annyi másik sorozat, biztos találsz olyat, ami neked is jó.

2019. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fanta29 válasza:
100%

Véleményem szerint ez az egyik legjobb sorozat, de a könyv még annál is jobb. Viszont, ha nem tetszik ajánlanék neked más szintén felkapott sorozatokat:

-Breaking Bad

-Westworld

-The Walking Dead

-Vikingek

-Sherlock


Próbálkozz meg ezekkel, hátha megtetszik valamelyik!

2019. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég kezdtem újranézni, és szerintem pont hogy az eleje az igazán színvonalas (1-4. évadok)


Utána nagyot zuhant a színvonal, mióta túlhaladta a könyveket a sorozat

2019. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4. évadra éri el a legjobb minőséget a sorozat. Ahogy haladnak az évadok nagyon kibontják Jamie és Cercei karakterét ami számomra pozitív mert ők a legjobb szereplők. De ha kicsit se tetszik az amit eddig láttál akkor lehet hogy ez nem a te sorozatod.
2019. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek abban hogy az első 4 évad a legjobb.Utána viszont iszonyatos minőségi romlás ment végbe, mert nem volt könyv amiből dolgozhattak.

Szóval ha már most nem tetszik akkor később valszeg még ennyire sem fog.

2019. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az első három részig jutottam, szóval te jobb vagy nálam. Engem nagyon untat (pedig szeretem a fantasy-kat, de ez messze alulmúlja ezt a műfajt), a folyamatos szexelésektől meg nem lesz jobb valami.

Nekem azt mondták, hogy ha az eleje sem tetszik, akkor hagyjam, mert utána még jobban leül a történet.

2019. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Az eleje a legjobb és ennél csak rosszabb lesz? Ne, már! Ezt nem tudom elhinni! O.O


Én most néztem végig nagy nehezen az első évadot, mert gondoltam, ha már a csapból is ez folyik nem lehet rossz, biztos van benne valami. Azt hittem később jobb lesz... De, most már, akkor végképp nem értem mit esznek rajta az emberek.

Eleve a történet már kapásból gusztustalan a vérfertőzés miatt, de nagy nehezen lenyeltem ezt a békát, hogy "Na jó! Úgy teszek mintha ez nem lenne. Úgy veszem, hogy nem vértestvérek" és így a hányingert is könnyebb elfojtani. A szex jelenteket, meg a trancsíros részeket már szimplán áttekerem, hogy "ok, ugorjunk". Szóval én próbálok csak a történetre koncentrálni, de nem tudom ki hogy van vele, én már az évad vége felé untam az egészet. Vontatott! Pár mondatban eltudnám mondani, mi történt 10 egy órás részben. Ennél láttam már pörgősebb, érdekesebb sorozatokat is. Én a karakterektől se dobtam el az agyam. Eleve alig pár, aki szimpatikus volt, a bandához képest legnormálisabb fickó meg végül meghalt. Ha ez a történet tényleg csak ennyi, akkor nem hiszem el, hogy nem csupán a pucérkodás miatt nézi ezt a nagy többség.

2019. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!