Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy érezted magad a Halálos...

Hogy érezted magad a Halálos Iramban 7 megtekintése után?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azért furcsa volt, mert az elejétől követtem a sorozatot és az első részt például láttam vagy 100*.

A végén ugye ott van az összeállítás, ami a régi részekből van összevágva.

Sajnáltam a fickót, főleg, hogy ez neki nem igazán szerep volt, szerette az autókat :)

2019. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én moziban néztem meg, semmi extrát nem vártam a filmtől, spoilereket sem olvastam róla, így nálam hatásos volt a vége, kompenzálta azt a gyalázatot, amit a bűnrossz 6. rész elkövetett.
2019. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 részt követtem.

az első eléggé jó volt,de már ott sem volt világos nekem,hogy miért nem ütötték le a kamionsofőrt mondjuk wc-re menet és vették el a slusszkulcsát.

és minek kellett ez a kockázatos trükkös rablás a kocsikkal helyette?

de jó volt végülis.

a 2. részre nem is nagyon emlékszem már.

a 3. meg japán miatt érdekes volt egyszer,de az is feledhető és itt fel is adtam a sorozatot.

2019. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vége az szomorú volt.De amugy elég jól megtudták oldani a filmet,annak ellenére ami történt.Egy érdekesség aki nemtudta eddig.Paul Walker csak a leg elején szerepel mikor a fiát vitte az oviba a kocsival.Mikor felrobbant Torettoék háza,Brian megvédi a fiát a robbanástól,ha jól megfigyeltétek az arca mintha el lenne neki mosódva (ez már számítógép efekt) vagyis a testvére szerepelt helyette,szóval az elején már nem ő szerepelt.
2019. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"lágos nekem,hogy miért nem ütötték le a kamionsofőrt mondjuk wc-re menet és vették el a slusszkulcsát."


Mert ez nem egy Simson, hogy elmész vele a kertek alatt, át a szántáson.

Egy kamion ellopásánál észnél kell lenni, mert eléggé korlátozott az útvonal.

Gondolj bele, lenyúlod a Sasfészek pihenőnél a kamiont.

Vagy mész az autópályán, ahol tuti megbuksz vagy lehajtasz az első főútra, de ott megint gatya van.

2019. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!