Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Szia xd nevű felhasználó kérdése:

A mortal Kombatban valós harcművészet van?

Tudom butaságnak hangzik, de el gondolkodtam hogy a játékban látott mozdulatok csak kitaláltak vagy valós harcművészetből származnak e ? Válaszokat előre is köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témában: Mortal Kombat

febr. 12. 19:50  Privát üzenet  

A válasz
Kizárt! A valóságban Te már láttál olyat, hogy például valaki úgy ugrik előre, hogy aztán a föld felett szabályos vízszintes vonalban több métert repül, leesés nélkül??? (például Sonya könyöklése vagy Raiden)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 13. 01:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen természetesen nem is az ilyen elvont mozdulatokra gondoltam hanem a lehetségesebb , reálisabb ütès tugás stb ilyrnekre . Azt én is lehetetlenségnek tartom hogy repülni meg lehessen tanulni de pl egyszerűbb mozdulatokra lehet hogy van ilyen küzdősport ( gondoltam )

# 2/2Időpont febr. 13. 06:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani olyan színésznőket akik jó kondiban vannak?
Star Wars Solo spoileres kérdés! Qi'ra egy sith tanítvány volt? (bővebben lent)
Melyik ez az anime?
Az Ip Man filmekben látható dolgok valós vagy kitalált történetek?
Brutális, harcolós animét (magyar feliratosat) tudnátok ajánlani?
Lesz még olyan (jó) a Hokuto no Ken, mint a Shin elleni részekben?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!