Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mortal Kombatban valós...

Szia xd kérdése:

A mortal Kombatban valós harcművészet van?

Figyelt kérdés
Tudom butaságnak hangzik, de el gondolkodtam hogy a játékban látott mozdulatok csak kitaláltak vagy valós harcművészetből származnak e ? Válaszokat előre is köszönöm

2019. febr. 12. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt! A valóságban Te már láttál olyat, hogy például valaki úgy ugrik előre, hogy aztán a föld felett szabályos vízszintes vonalban több métert repül, leesés nélkül??? (például Sonya könyöklése vagy Raiden)
2019. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen természetesen nem is az ilyen elvont mozdulatokra gondoltam hanem a lehetségesebb , reálisabb ütès tugás stb ilyrnekre . Azt én is lehetetlenségnek tartom hogy repülni meg lehessen tanulni de pl egyszerűbb mozdulatokra lehet hogy van ilyen küzdősport ( gondoltam )
2019. febr. 13. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 karakternek van ami valos harcmuveszeti kepessege van, de nem mind (pl Jade - bojutsu)
2019. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!