Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai c. animének happy end a vége? Esetleg tudnátok véleményt mondani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, befejezés, romantika

febr. 12. 21:11  Privát üzenet  

A válasz
Véleményt nem tudok, de az biztos, hogy kellő lezárást kapott, és szerintem ha megnézed neked is kifogja elégíteni a vágyaidat a végével kapcsolatban. Egyébként hallottam hogy nincs vége a történetnek, ugyanis azt hiszem idén fog jönni róla egy (anime)film. Bár remélem nem csak a sorozatot dolgozza fel. :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 13. 01:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) , igen azt láttam hogy lesz, de sajnos sok anime van amit megéri megnézni, de függővéget hagynak neki.

# 2/2Időpont febr. 13. 09:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok vèlemènyt mondani a pelikán bababoltról?
Tudnatok velemenyt mondani errol az edzestervrol?
Tudnátok vélemenyt mondani a Nutriol samponról?
Tudtok mondani véleményt/kritikát Stephen King A MENEKÜLŐ EMBER című könyvéről?
Tudnatok velemenyt mondani?
Tudnál mondani véleményt/kritikát az írásomról? Írd le lécci, hogy miért nem tetszik vagy tetszik. Belinkelni nem engedi, wattpadon van fent A vakáció, ami megtanított élni címmel.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!