Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs sehol angol...

Miért nincs sehol angol felirat? Sorozatokhoz.

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet rossz helyen vagy rosszul keresel. Ha bármilyen felirat van egy sorozathoz, biztos hogy az angol lesz meg legelőször, és nem a többi.
2019. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol találok? Tudsz segíteni?
2019. febr. 13. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában már úgy töltöm a torrenteket, hogy a videókba be van ágyazva a felirat, így nem kell külön keresni (illetve a Netflixes sorozatoknál maga a szolgáltató mellékeli a feliratot, így nem kell külön fordítónak megcsinálni), de én két módszert használtam. Vagy simán rákeresel az epizód videójának nevére (+subtitle) Google-ben, és az feliratos oldalakat ad ki, vagy ami nagy adatbázis és sokat használtam az az addic7ed.com, illetve könyvjelzőzve nálam a subscene.co és isubtitles.info van most.
2019. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rákeresve nem találok, letölteni meg nem tudom beágyazni. Egyébként Samsung tabletre szeretném
2019. febr. 13. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Feliratok(.)infora is felkerülnek a magyar mellett angol feliratok. De egyébként leghamarabb általában az Addic7ed oldalra kerülnek fel. Egyébként én is úgy szoktam, mint ahogy a harmadik válaszoló írta, hogy már eleve olyan releaset keresek az adott részből/évadból amiben van csatolva felirat is. Legtöbbször a rarbg.to oldalról szoktam letölteni az adott sorozat részeket.
2019. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tableten használd a VLC médialejátszót. Szánt, vet, arat, és nem válogat. A legismertebb feliratformátumokat kezeli, az SRT-t főleg, ami a leggyakoribb, de a SUB-ot is meg az ASS-t is.


Feliratot úgy kell keresni, hogy a Gógléba beírod a sorozat vagy film ANGOL címét, utána pedig hogy english subtitle. Tudom is én pl.


The Big Bang Theory season 10 english subtitle


Kábé az első találati oldalon lesz ezer felirat hozzá. Annyi csak a dolgod, hogy olyat válassz, ami időzítése megegyezik a videóéval. Tehát ha a videó 25 FPS, akkor ne 23,976-os feliratot válassz hozzá, és fordítva. Az meg, hogy a videó képkockasebessége mennyi, jobb klikk a fájlra ► Tulajdonságok ► Részletek... és ki is derül.


Torrenten meg MKV-t tölts, és abból is az angol nyelvűt, ahhoz biztosan van angol felirat, legalábbis az NFO-ban írva vagyon minden.


A VLC pedig kajálja az MKV-t is.

2019. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!