Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Marvel filmet ajánlanát...

Melyik Marvel filmet ajánlanátok? (Bővebben leírásban)

Figyelt kérdés

A Vasember első részét és a Thor második részét imádtam. A Vasember folytatásai se voltak annyira rosszak, de nem hozták az első színvonalát, valahol a "szeretem", de nem annyira kitörő lelkesedéssel szinten vagyok a Thor 1. részével is. A Doctor Strange elment, A hihetetlen Hulk elment, a Thor: Ragnarok-öt utáltam, a Galaxis őrzőit és a Fekete párducot szintén utáltam.


Egy kicsit besokalltam ennek a cégnek a munkáival, de még mindig reménykedek benne, hogy engem is elkap az a tipikus Marvel-láz, és ennek az eléréséhez kérnék segítséget. Ha a fentiek a leírtak szerint hatottak rám, akkor melyikkel érdemes megpróbálkoznom, ha nem a csalódásaimat gyarapítanám?



2019. febr. 17. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz mivel már eléggé egymásra épülnek.


Talán:


Pókember – Hazatérés

A régi pókember első része


X-Men – A kívülállók

X-Men 2. (2003)2. X-Men 2.

X-Men – Az ellenállás vége

X-Men – Az elsők

2019. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 17. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Bosszúállók 2 uktron kora

Amerika kapitány polgárháború

Bosszúállók végtelen háború (azt garantálom hogy nem fogsz unatkozni,sőtt várni fogod hogy jöjjön már a folytatása!)

2019. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Amerika kapitány filmek szerintem mind a jobbak közé tartoznak, de amúgy igazat kell adnom az egyesnek, nagyon egymásra épülnek a filmek, még akkor is ha látszólag külön témákkal és szereplőkkel operál egyik-másik.

Mondanám hogy a Végtelen háború a legjobb eddig, ami szerintem így is van - ha minden filmet láttál. Ha viszont csak néhányat vagy egyet se, akkor nem fog tetszeni mert semmit nem fogsz érteni belőle, hogy ki kicsoda, ki kivel van és mi miért történik.

Ha egyet kéne ajánlanom amit nem írtál akkor legyen az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló, az nagyjából megáll a saját lábán és szerintem a legjobbak között van.

2019. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


#4-es: Csak a leírásban felsoroltakat láttam, azt is össze-vissza sorrendben, utána szoktam olvasni a történeteknek, szóval megértési probléma nem lesz.

2019. febr. 18. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Bosszúállók: Végtelen Háború

Logan

Ha ezeket mindenféle háttérinfó nélkül nézed meg, szerintem akkor is szeretni fogod őket. Legalábbis én így voltam, pedig nem voltam nagy képregény/szuperhős őrült. Habár nekem a Galaxis őrzői nagyon tetszett, a Fekete párduc pedig elment.

2019. márc. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bosszúállók 1,2,3 és hamarosan 4 :)

Polgárháború ( ez talán kicsit segítene abban, hogy a Bosszúállók: Végtelen Háború-t megértsd

Még ajánlom Amerika kapitány filmeket

Nekem a Marvel Kapitány is bejött


Én Marvel lázban égek. És imádom ezt az érzést. Személy szerint nekem csak a Pókemberrel van bajom, a többit elfogadom úgy, ahogy van :) nem tudom, miért ilyen sokan ennyire kritikusak, de mindenki más. Így én 19 film közül tudok válogatni (hamarosan 20), ha nézni szeretnék valamit, és mind a 19 örömmel tölt el :) szóval örülök, hogy nekem kicsit engedékenyebb az ízlésem. Remélem neked is sikerül egy kicsit jobban belecsöppenned ebbe a világba. Ajánlom sorrendbe nézni a filmeket mégha nem is tetszett az általad látottak majdnem fele. Csöppenj bele, én nem bántam meg ;) Ajánlom, hogy figyelmesen nézd, mert marha jó összefüggések vannak benne :D és persze mindegyikben eddig ott volt az Istenünk, Stan Lee is, akinek köszönhetjük az egészet :'( <3

2019. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!