Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror/Sci-fi filmet keresek...

Niki136 kérdése:

Horror/Sci-fi filmet keresek kb 4-5 éve láttam de nem ugrik be a címe, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy esküvővel kezdődik a film ahol hirtelen elmegy az áram és az emberek fele holtan esik össze. Egy túlélő baráti társaság indul el valami biztonságos helyre de útközben árnyék vagy démon szerű lények támadnak rájuk,a menyasszony megsérül van akit el is ragadnak aztán egy templomot találnak ahol meghúzzák magukat egy pappal és pár hívővel ahol persze erősen vallásos témát kap az egész hogy mindez isten műve és ő küldte a lényeket . Nem igazán emlékszem az egészre de a vége is lezáratlan marad azzal hogy az égből özönlik rengeteg démon szerű lény. Remélem valaki ráismer és tud nekem segíteni.

2019. febr. 18. 19:59
 1/5 Garott ***** válasza:

Talán ez:

[link]

vagy ez:

[link]

2019. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagyok hogy nem a "A legsötétebb óra" az. Téma hasonló, de története teljesen más.
2019. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az de tényleg hasonló.
2019. febr. 20. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A földi pokol című film szerintem.
2019. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A földi pokol az igen,nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2019. febr. 21. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!