Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Jégvarázs...

Mi a véleményetek a Jégvarázs 2 előzeteséről?

Figyelt kérdés

Nektek hogy tetszett? Mit gondoltok az Elza-óceán küzdelemről, arról a két gyerekről, akiknél a szél fúj, és úgy az egészről:)

Én már alig bírom kivárni!:D



2019. febr. 19. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan arra is gondoltak, hogy a lány aki a végén látszik, Elsa barátnője lesz, mert meleg. Szerintem ez hülyeség, bár sok cikk van már erről...

Az első nekem tetszett, és remélem nem rontják el egy gyenge második résszel. Elsa egyszer már leküzdötte a "jeget", és megtanulta uralni, nem tudom mi értelme lenne újból harcolnia vele.

Én nem akarnék új részt, nekem így kerek, egy résszel, de ha már lesz egy, az legyen jó.

2019. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Hiányoltam belőle Thanost meg Kylo Rent.
2019. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első ránézésre nagyon tetszik, komolyabbnak tűnik az első résznél, legalábbis az előzetesnek nagyon sejtelmes a hangulata. Kíváncsi vagyok!
2019. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok az első rész elvakult rajongója (bár nem rossz mese, ez tény), az előzetes olyan szinten érdekes és nem mellesleg GYÖNYÖRŰ szép, hogy sikerült felcsigáznia az érdeklődésemet.
2019. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, azóta jött már ki új előzetes, meg most képek.

Én sem hiszem, hogy az a csaj a barátnője lesz, nem hiszem, hogy a Disney bevállalja, igen nagy pénzek forognak kockán. Őszintén, én amúgy is erőktetettnek érzem a leszbikus Elzát. Az eslő részben vagy gyerek volt, vagy be volt zárva, vagy szökésben volt. Két férfival lépett kapcsolatba, Bronz ország hercegével, akire nem csoda, hogy nem izgult rá, és Hansszal, aki meg a húga jelöltje volt. És ebből egyből leszűrték, hogy akkor leszbikus. De a Dér Jankós shippet is hülyeségnek tartom. Maradhatna szingli...

Nekem is komolyabb, sötétebb mesének tűnik. A látványvilág tényleg elképesztő! Először azt hittem, rosszra kattintottam és valami óceános film.

Hát, tűkön ülök... Csak legyen jó, legyen jó!:D


(Ja, és amúgy mit szóltok az új hercegnő híréhez, Rayahoz meg a sárkányához?)

2019. aug. 29. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül izgatottan várom a konkrétumokat a Rayáról, nagyon várom az új hercgenős mesénket, végre igazán új film a Disneytől, raádsul egy ázsiai hercegnő, nekem, akinek a Mulan a kedvenc Disney- meséje, ez nagyon jó hír.

Az Elsa leszbikus/Jelsa (Dér Jankó x Elsa) dolgokkal én sem vagyok rendben, bár én személy szerint örülnék egy LMBTQ+ Disney- karakternek (megerősítetten, nem live actionben és lehetőleg főszerepben), Elsát nem látom leszbikusként. Legelőbb aromantikusnak/aszexuálisnak látnám, de őszintén, Elsát én leginkább egyedülálló, független nőként akarom látni (nem azért, mert egy kapcsolatban élő nő nem független, de Elsának nincs szerintem szüksége semmiféle szerelmi szálra). És nagyon várom ezt a filmet, nekem sokkal jobbnak tűnik az elsőnél még mindig, izgatottan várom, mi sül ki ebből, elvileg kapunk majd flashbacket és megtudjuk, honnan ered Elsa ereje, nagyon várom!

(utolsó válaszoló vagyok)

2019. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ééés Raya elhalasztva jövő márciusig:/ Csodás...
2020. ápr. 14. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!