Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jokerről és Harley Quinnről...

Jokerről és Harley Quinnről szeretnék kérdezni? :

Figyelt kérdés

Szóval rengeteg helyen próbáltam utána nézni a dolognak, de nem áll össze a kép.

Az Öngyilkos osztag C. filmben van néhány jelenet joker és harley kapcsolatának kezdetéről, de a youtubon sok össze vágott videóban olyan részletek és jelenetek is vannak, amik a filmben nincsenek. Utána kerestem " joker, harley Quinn, joker és harley quinn" filmeknek, de nem találtam semmit. Talán a batman-esben (film) vannak azok a jelenetek?

Pl amikor leugrik abba a folyadékba, vagy amikor joker lekotozi harleyt egy asztalra, de vannak még kimaradt részek. Kíváncsi vagyok a megismerkedésük történetére.

Nagyon köszi, aki tud segíteni <3



2019. febr. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem láttam, a neten azt írják az 1992-es Batman rajzfilmsorozatban szerepelt először. Az tuti hogy az Öngyilkos osztagot leszámítva Batman filmekben nem szerepelt.
2019. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megismerkedésük érdekel, nézd meg a The New Batman Adventures sorozat Mad Love című részét.
2019. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett jelenetek az Öngyilkos osztag bővített változatában van benne.
2019. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, és az létezik magyar szinkronnal? Nagyon örülnék ha megtalálnám :)
2019. febr. 22. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinkron nincs, csak magyar felirat készült azokhoz jelentekhez.
2019. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!