Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt a koreai sorozatot?

Ismeritek ezt a koreai sorozatot?

Figyelt kérdés
Nemrégiben láttam, jobban mondva elkezdtem nézni egy sorozatot, de nem emlékszem se a szereplők nevére, sem magára a címre. Valójában magára a történetre de nagyon, de azt tudom, hogy volt benne egy fényképész lány, aki Amerikában élt vagy valahol külföldön és visszament koreába, ahova amúgy nem akart, csak nem fogadtak el neki valami jelentkezést, és ezért az egyik barátnőjéhez ment egy időre. Aztán találkozott véletlenül egy férfival valami hegyen, meg még nem tudom hol, de le is fotózta a srácot. Azt hiszem,hogy a srác régen valami táncművész volt, vagy mifene. Szóval a sztorinak a lényege azt hiszem az volt, hogy csak rövid időre találkoztak, aztán évek múlva megint össze futottak véletlenül egy kis időre, aztán újabb évek múlva megint egy kis időre.

2019. febr. 21. 23:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Ha esetleg valakit érdekel, a címe: 12 nights.
2019. febr. 22. 19:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, hogy megtaláltad!
2019. febr. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!