Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Downton Abbey sorozatban Lady Crawlert játszó McGovern gesztusai, arckifejezése, mozgása mennyire csak szerepjáték vagy az életben is hasonló a jelleme?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy a szerepben kifejezetten ostobának, korlátoltnak, retardáltnak és néha rosszindulatúnak tűnik, már ami a gesztusait és arckifejezését illeti. Máskor és szavaiban, tetteiben pedig kifejezetten jóindulatú. Engem nagyon zavar ez az ellentmondás, különösen annak tudatában, hogy a színész és a karakter is amerikai és ebben a sorozatban az amerikaiak következetesen ravasz, nagyarcú és neveletlen népségnek vannak ábrázolva.

#Downton Abbey #mcgovern
2019. febr. 22. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN filmben/sorozatban színészek szerepelnek, akiknek meg van mondva, hogy hogyan játszanak. A gonoszt játszó színész a való életben lehet nagyon kedves. És sok olyat is tudunk, hogy a filmben elbűvölő nő a valóságban egy kibírhatatlan p*csa.
2019. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ám amit írtál az nyilvánvaló és én is tisztában vagyok vele. A kérdésem lényege az, hogy McGovern a való életben mennyire olyan, mint ebben a szerepben. (Ugyebár azt is tudjuk, hogy teljesen és tökéletesen más a legjobb színész sem lehet a szerepében, mint a valóságban.)

Erről tudtok-e valamit mondani....

2019. febr. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!