Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?

Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném a segítséget, nagyon hálás lennék! Szóval egyszer régebben láttam egy filmet, miszerint azthiszem zombik (elő halott)emberek voltak benne, és mindenki azzá változott miután megharapták őket. Van egy embercsapat akik ott ragadtak "közöttük" és túl kell élniük...ennyire emlékszem nagy vonalakban. Hálás lennék a segítségekért!

2019. febr. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a 28 nappal később, de amúgy ez az egyik leggyakoribb horrorfilmes klisé, szerintem van vagy 50 film amire ez ráillik...
2019. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit még segítség képpen, hogy az elején mikor az az embercsapat elbujik a "fertőzöttek" elől egy barlang féleségben bújnak el. És onnan fognak majd azt hiszem valahogy kimászni..
2019. febr. 22. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld.. utána még írtam hátha az ugy segítegkülönböztetni a többitől
2019. febr. 22. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
eleven testek?:D
2019. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem..sajnos nem ,de köszönöm szépen! Ment a zöld!:)
2019. máj. 3. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Holtak napja 1985
2019. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!