Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet!? A történe...

Keresek egy filmet!? A történetben a férfi muszlimnak vallotta magát, hogy gyógyítást tanulhasson, megállított valamilyen halálos kórt, majd titokban felboncolt egy embert, hogy tanulmányozhassa, de lebukik, és meg akarják ölni. Részletek lent

Figyelt kérdés

Nem láttam az elejét, tehát csak azt a részét tudom elmondani, honnan becsatlakoztam.

A film nagyon régen játszódott és a lényege az volt, hogy egy nyugati férfi muszlimnak (azt hiszem) vallotta magát, hogy bekerüljön egy faluba, ahol a helyi gyógyítóktól tanulhat,

mivel sokkal fejlettebb volt a gyógyítás, mint bárhol máshol. Összeismerkedett egy gazdag család fiával, aki elvitte magával 'az iskolába'.

Aztán kitört egy halálos kór a faluban, vagy városban (nem tudom). Arra emlékszem, hogy egy férfi elmenekült, mert lefizette az őrt, míg a többi lakos a településen rekedt, hogy ne terjedjen tovább a kór (azt hiszem pestis, de ez sem biztos).

Ezután rájött a férfi, hogy a betegség a patkányok miatt terjed, így kifejlesztettek egy erős mérget, aztán elégették a patkányok tetemeit.

Így megmenekült egy csomó ember, és véget ért a járvány.

De a járvány után meghalt egy férfi, aki azt mondta a főszereplőnek, hogy vigye el a testét a sziklához, vagy hegyhez(?), hogy a keselyűké legyen. Azonban a főszereplő titokban leviszi egy pinceszerű helyre a holttestet, ahol elkezdi esténként felboncolni, és tanulmányozni a belsőszerveket.

Pár nap múlva azonban kiderült, hogy mit tett. És börtönbe került azzal a gyógyítóval együtt, aki az órákat tartotta. Elmondta neki, hogy az ember belsőszerve nem úgy helyezkednek el ahogy tanította, és nem is olyan alakúak.

Ez után már csak annyira emlékszem, hogy elvitték elítélni őt.

Köszönöm előre is, ha valaki felismeri



2019. febr. 24. 21:36
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
2019. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az. Nagyon köszönöm!
2019. febr. 25. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!