Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem kedvelik az emberek...

Miért nem kedvelik az emberek Daenerys Targaryen a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Szegény lányt majdnem mindenki utálja. Meg a színésznőt is. Miért?

2019. febr. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A színésznő lehet, hogy a Terminator: Genesysben nyújtott szerepe miatt esett ki a nézők kegyeiből, Daenerys pedig egy bosszantó retardált pïcsa lett.
2019. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert magának akarja Westerost, de magasról leszarja.

Jorah könyveket adott neki Westerosról, amiket le se szart, Jorah és Barristan sokáig mellette voltak, de Dany nem igazán kérdezte őket Westerosról, Barristan egyszer mondta el Danynek, hogy milyen ember volt Dany apja (az Őrült király), de Dany akkor is csak megsértődött. Helyette inkább mindig talált valakit, akivel dughat. Folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő a "jogos örökös", azonban nagyívben leszarja egész Westerost.

2019. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Általánosítás.

Van aki kedveli. És van aki nem.

Engem ott vesztett el, amikor bemutatkozott. Ennyire arisztokratikus karakter, akinek a származás ilyen fontos a hatalom gyakorlásában, teljes ellentmondásos azzal az elvvel hogy a rabszolgákat szabaditsa fel. Ráadásul másik oldalról ő az, aki népírtást rendez. Aki nem hódol be neki, annak dracqaris.

Ráadásul kevés taktikai képessége van és nem hallgat szakértőkre. Nem gondol végig szituációkat. Azt hiszi sebezhetetlen a sárkányok miatt.

2019. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Bennem inkább "féltékenység" van iránta. Ő a sorozat arca,és igazából nem is csinált semmi pozitívat érte.

A többi indokot elöttem leírták

2019. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozás mellett vállald a véleményed, legyél annyira gerinces és mondd el, miért nem "hasznos", amit más írt, miközben te még annyira sem vagy képes, hogy beírj 2 sort.
2019. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elisa04 ***** válasza:
92%

Én például azért nem szeretem, mert folyamatosan azzal érvel a sorozatban (és a könyvben is), hogy ő a vastrón jogos örököse, de ez szerintem nem igaz mégpedig azért, mert az ő ősei is úgy szerezték meg régen a trónt, hogy elhódították az aktuális uralkodóktól, a Targaryenek is pont így jártak, le lettek taszítva a trónról, szóval semmiféle jogos trónigénye nem lehet.

Ezért most lehet, hogy sokan utálni fognak, de szerintem Cersei a jogos örökös, mert Robert volt a király és neki minden férfi rokona (még ha a fiait is számítjuk) meghalt és a lánya is (ha az ő lányának tekintjük), szóval szerintem Cersei az utolsó élő rokona Robertnek, ezért ő a jogos uralkodó jelenleg (, mégha jó nagy gyökér, akkor is).

2019. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!