Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Totál Dráma Sziget mesében...

A Totál Dráma Sziget mesében ti nem emlékeztek egy olyan befejezésre, amiben nem Gwen, hanem Owen nyert?

Figyelt kérdés

Wikipédiában is Gwen van írva győztesnek, és a különkiadásban is azt mondja Chris, hogy ő nyert, de én tisztán emlékszem egy olyan befejezésre, amiben Owen nyert. Arra is emlékszem, hogy a rész végén kap egy utolsó mályvacukrot (kiszavazásnál mindig az kapott, aki bent maradt), és valami olyasmit mond, hogy élete végéig meg fogja őrizni, aztán pedig megette.

Légyszi, nyugtassatok meg, hogy tényleg volt ilyen befejezés, és nem őrültem meg.



2019. febr. 28. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem vagy őrült! :)

Készült egy alternatív befejezés ahol Owen nyert, biztos azt láttad.

Itt egy videó az alternatív befejezésről és Gwen győzelméről: https://www.youtube.com/watch?v=nfK0jRKi4XM

2019. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (de lehet tévedek), Gwen győzelme az alternatív, és Owen nyert eredetileg.
2019. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi biztos, hogy a Totál dráma sziget végén a pénz elveszett, és az utolsó 15 (ez a szám nem biztos) bentmaradt kapott még egy esélyt, és így lett a Totál dráma akció. Ott a végén tényleg machináltak valamit, hogy először Owen nyert, aztán Gwen, de a lényeg, hogy igazából egyik sem.
2019. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc mesém :)

Nagy kár hogy nincs belőle új évad :(

2019. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gwen győzelme alternatív, Kanadában Owen nyert.
2019. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!