Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutóból az állatok tudnak...

A Narutóból az állatok tudnak jutsukat végrehajtani? Van csakrájuk? Hogyha van akkor ott is vannak különböző fajták? (A válaszokat külön az idézett, és külön a rendes állatokra értem. ) A válaszokat előre is koszonom.

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy nem tudnak jutsut végrehajtani csak a tekercsekből tudnak dolgokat "előszedni"


Van chakrájuk és igen különböző fajtájúak de azt sajnos nemtudom hogy milyen csak annyit hogy nem az alap fajták(tűz víz villám föld szél)

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy részük tud Jutsut végrehajtani pl varangyok vagy majmok de a szalamandra csak egy technikát tud csinálni. Illetve alap chakrájuk van legalábbis a Békáknak Víz illetve Olaj
2020. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!