Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az miért van, hogy azok a...

Az miért van, hogy azok a felnőttnek látszó emberek akik dragon ball rajongók, érzelmi intelligenciájuk nagyon minimális?

Figyelt kérdés
Az miért van, hogy azok a felnőttnek látszó emberek akik dragon ball rajongók , érzelmi intelligenciájuk nagyon minimális? Akár rajzoltak 1x dragon ball-t ez jellemző ... De azt vettem észre hogy mások érzéseire nincsenek tekintettel. Gyerekesek... Ti nektek milyen hasonló tapasztalatotok van ismerőssel , öcs , illetve baráttal?

2019. márc. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Nekem szerencsére nincsenek animések a baráti/családi körömben, hála az Égnek. Akik ilyeneket néznek azoknak nem csak az érzelmi intelligenciájuk alacsony.
2019. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom mert neked van egyrészt rossz baráti köröd, másrészt egy nem túl intelligens hajlamod arra hogy ez alapján általánosíts.
2019. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kettesben igaza van. Én nem nézek Dragon Ballt vagy animéket mondjuk de az én érzelmi intelligenciám is elég ramaty. Ilyetén mód hülyeség általánosítani
2019. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg gyerekek, szokjunk már le erről, hogy valaki egy saját tapasztalat alapján egész Magyarországra és 11 millió magyarra vonatkozó következtetéseket von le. Válaszra sem érdemes az ilyen kérdés.


Apám tegnap leszidott, miért van az, hogy a horgászni szerető emberek általában gorombák a saját gyerekükkel? Körülbelül ilyen szintű a Te összefüggésed is.

2019. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Egy-egy ember nem jelenti, hogy MINDEN DB rajongó ugyan olyan. Ez az általánosítás, amit nagyon könnyű megcáfolni.


Az embereknek Magyarországon alapvetően alacsony az érzelmi intelligenciájuk, mert az iskolarendszerünk bünteti az érzelmileg szabad embereket és mindenkiből "gyári munkást", de legalábbis "egyen" gondokodót és nem egyedi gondolkodót akarnak csinálni a szocializmus hagyatékaként. Amikor a "mit gondolt a költő" kérdést teszi fel a tanár és nem azt, hogy "te mit gondolsz erről" - első lépés az EQ vízbefolytására.


A leginkább érzékeny és másokra odafigyelő kollégám hatalmas DB rajongó, kedvenc témája a kavntumfizika és órákig képes egyetemi előadás szintű, részletes beszélgetéseket folytatni más technikai témákban is.


1 ellenpélda ott tölt velem minden nap 8-9 órákat a munkahelyen. És máris beláthatod, hogy a kérdésben szereplő általánosítás nem állja meg a helyét.

2019. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
#1 Tudtad hogy van Oscar-díjas anime? Tipikus beszűkült kelet-európai magyar fid...
2019. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az anime (ami amúgy művész és bölcsész körökben is kifejezetten népszerű) semmiben nem különbözik a filmektől, a könyvektől vagy a videojátékoktól, szóval ezt bármire rá lehetne húzni.


(Magát a Dragon Ballt nem szeretem, de azért az első válaszoló miatt tisztába kellett rakni a dolgokat.)

2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, ironikus hogy te is általánosítasz, te tipikus kelet európai magyar😁😁
2019. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hlyék vagytok, csak nem keringtek... Mit hisztiztek?!

Kérdést tett fel, ti meg leugatjátok és beszoltok neki!

És ti beszéltek általánosításról ?!

Bújjatok már el !

Vagy tudjátok mit?! "Mennyetek oszt' nézzetek animét!" Addig is khuss van !


(Egy DB fan ;) Csak nem megveszett, szeretethiányos, idegbeteg, elvakult imádó aki minden szharra felkapja a vizet és besértődik! )


Az a baj, hogy ti CSAK trendből néztek animét, hogy tartozzatok valahova, mert NEM kelletek sehova! És ezzel járatjátok le azokat akik szeretik ezt a műfajt!

Az ilyen szégyen!

2019. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy írtó nagy és ronda általánosítás. Főleg úgy, ha az összes animésre veszitek alapul. Saját tapasztalatom pedig az, hogy az animés ismerőseim látják át legjobban a világ hibáit és ezáltal a legtoleránsabb emberek. Gyerekként sajnos nagyon társaságkerülő voltam, majd az animék világa és az animerajongók közössége nyitott ki engem a világ felé. Azóta családsegítőnek tanultam és egyben könyvkritikus is vagyok. Én magam pedig szintén animerajongó vagyok 140-es IQ-val és hasonlóan magas EQ-val megáldva vagy éppen megátkozva. Ezzel viszont soha nem kérkedek, most sem ez a szándékom vele. Mert a való világban semmit nem érek el vele, illetve a magas IQ-EQ kapocs pont a legrosszabb párosítás. (Ez már az én életemben más téma.)
2019. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!