Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan adhat a miskolci...

Hogyan adhat a miskolci Cinema City március 6-án este 8-tól egy filmet aminek a hivatalos premierje március 7. , és egyik másik mozi sem adja?

Figyelt kérdés
A marvel kapitány holnapra van kiírva magyar premierre, és ennek megfelelően a legtöbb moziban csak holnaptól van műsoron, de a miskolci Cinema City ma este 20:00-tól már kiírta műsorra (ha beütitek Google-ba hogy cinema city miskolc akkor látni fogjátok, még fenn van bár szerintem hamarosan leveszik mert már megkezdődött a vetítés). Ez hogyan lehetséges? Azt tudom hogy vannak ilyen premier előtti vetítések meg sajtóvetítések, de azokat nem írják ki a műsorra, szóval ez már "rendes" vetítés meg akkor a többi moziban is mennie kéne, nem csak Miskolcon. Tudom, pár óra nem számít már ide-oda, de úgy tudom pont ezeket szokták nagyon szigorúan venni, ezért nem értem hogyan lehetséges ez.

2019. márc. 6. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig van premier előtti vetítés az ilyen nagyobb blockbustereknél. Nem tudom, hogy nem vetted észre.

Amúgy nem csak Miskolcon megy. Az Aréna Plázában ma lesz vagy 6 vetítés még. A többi mozit meg már nem tudom megnézni, mert már elkezdődtek a vetítések 8 körül.

2019. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És tényleg, az Arénában van egy csomó még ma... Bevallom nem mindet néztem végig, de két másikat megnéztem (az egyik a Duna pláza volt ami fővárosi szóval elég komoly) a másik meg valamelyik vidéki és egyiknél sem volt ma műsoron.

Amúgy ennek akkor mi értelme? Az egy dolog hogy a sajtónak meg valami nyereményjáték nyerteseknek tartanak 1-1 zártkörű vetítést 1 nappal hamarabb, de ha rendes műsor szerint van már 10 vetítés előző nap, akkor a premier március 6. és nem 7., akkor miért 7. van megadva?

2019. márc. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!