Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szellemekkel suttogónak...

A szellemekkel suttogónak happy end a vége? Nem értem, Jim lelke beleszáll Sambe és utána Malinda Sammal ugyanúgy él mint azelőtt jimmel?

Figyelt kérdés
Légyszíves valaki mondja el hogy mi van!

2019. márc. 7. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyerek is van. Ha még csak most lett Sam még elég sok rész áll előtted.
2019. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerek az nem Jimtől van? Akkor a gyerek hogyan látja Jimet és miért szólítja apának? (most néztem meg az utolsó részt mert a tvben össze vissza adták)
2019. márc. 7. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Aiden Samtől van csak ugye visszatérnek az emlékei Jimről ,mikor meg akarja menteni Melindát, és a víz alatt marad levegő nélkül, a halálközeli élményben így visszaemlékezik, és teljesen elfelejti Sam-et , csak simán Jim lesz, de Melinda elmondja neki, hogy Ő meghalt, és. hogy Sam testében van!

De onnantól kezdve olyan lesz mint Jim

2019. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*emlékei Jimnek, .....
2019. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerek még az igazi élő Jimtől van!

Melinda akkor tudja meg hogy terhes mikor már Jim meghal és Sam testében van és vissza nyeri az emlékeit ami még az igazi Jim életéből származik ekkor lesz az a rész amikor ultrahangoznak és megbeszélik hogy az még abból az időből van amikor Jim igazán élt és Melinda férje volt. Szóval a gyerek az igazi Jimmé. Azt mondjuk én se értem hogy az ötödik évadra miért tesz úgy mindenki mintha az igazi Jim lenne ott és még Jimnek is hívják pedig mivel más testben van a személy azonossága az más kéne legyen az esküvőt se értem hogy simán pár hónapra rá Melinda férjhez megy egy másik férfihoz tökre fura lenne számomra mint külső szemlélő aki nem tudja hogy a szellemek léteznek és Jim lelke van Sam testében. Furán hozták ezt össze a negyedik ötödik évadban..

2019. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!