Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy színésznőnek miért áll...

Egy színésznőnek miért áll érdekében aláaknázni a saját filmje sikerét?

Figyelt kérdés

Azt olvastam több hírportálon, filmes oldalon hogy a most moziba került Marvel kapitány főszereplő színésznője, Brie Larson már jóval a vetítés előtt sorozatosan hülyeségeket meg vérlázító dolgokat nyilatkozott aminek hatására elég negatív értékelési hullám keletkezett a filmjével kapcsolatban, ami nyilván később a kritikai elismerésére és ami még fontosabb a bevételekre is jócskán kihathat. Hiába ígérkezett nagy sikernek, a film jelenleg 6,0-n áll az IMDb-n (ami ha így maradna a leggyengébb Marvel-film lenne, tegnap este még 5,6 volt ráadásul).

Elég ha megnézzük hogy a tavalyi Solo mekkorát bukott, hiába volt Star Wars film, elég volt a rossz marketing mellett a negatív élmény amit az Utolsó jedik okozott az embereknek, és máris tönkretette a film sikerét (pedig amúgy nem is volt rossz), szóval ebből is látszik hogy elég ha elindul egyszer a gyűlölethullám és akkor kaptafa.

Erre jön ez a csajszi és elkezd a saját(!), vélhetően élete eddigi legnagyobb sikerének ígérkező filmje előtt mindenféle felháborító dolgokat hadoválni. Kérdem én, ez miért jó neki? Miért ássa valaki a saját sírját (képletesen szólva)?

A másik: ilyenkor a stúdió miért nem csap a szájára hogy "Most hagyd abba vagy bontjuk a szerződést"? Ki tudja hány millió veszteséget okozott azzal hogy össze-vissza fecseg. Ilyeneket nem írnak bele a szerződésbe egy ekkora franchise filmjeinél?



2019. márc. 7. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fix fizetést kapott, nem pedig részesedést a bevételből, akkor az ő anyagi helyzetére a film esetleges bukása nincs kihatással.

Lehetséges, hogy a stúdióval vagy az alkotókkal vitázott össze.


Viszont azt nem értem, hogy egy Oscar-díjas(!) színésznőnek miért is lenne élete eddig legnagyobb sikerének érkező filmje egy popcorn mozi...


Mondjuk nekem ez az egész kimaradt, fogalmam sincs miket nyilatkozott a lány.

2019. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tuti hogy ez csak szándékos reklámfogás, ettől csak még inkább kíváncsiak rá az emberek és elmennek megnézni, utána meg legfeljebb lepontozzák
2019. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha fix fizetést kapott, nem pedig részesedést a bevételből, akkor az ő anyagi helyzetére a film esetleges bukása nincs kihatással"


Jah, de hogy legközelebb a kutya nem fogja alkalmazni, az biztos, mert nem olyan jó színésznő ő, hogy ilyeneket megengedjen magának.


Valszeg a stúdió kérte meg erre a műbalhéra.

2019. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"mert nem olyan jó színésznő ő, hogy ilyeneket megengedjen magának."


Azért elég jó színésznő ő, nem egy Gal Gadot. Egyébként utána néztem, miket nyilatkozott, és azt kell mondanom, most ez a divat. A színésznők nyilatkoznak valami neoliberális/feminista bullshit-et, aztán megtapsolják egymást. A Weinstein-botrány óta sok minden megváltozott Hollywoodban, ha nem tetszik vkinek a rendszer, akkor az náci hímsoviniszta, és fődet rá! Szóval nem kell attól félni, hogy Brie Larsont nem fogják alkalmazni.

2019. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó lett volna, ha konkretizálod, hogy mi is volt annyira vérlázító.


I don’t need a 40-year-old white dude to tell me what didn’t work about A Wrinkle in Time,” Larson said. “It wasn’t made for him! I want to know what it meant to women of color, biracial women, to teen women of color.”


Larson elaborated on this point, saying that it wasn’t about excluding white men, but including those who have historically been marginalized. “Am I saying I hate white dudes? No, I am not. What I am saying is if you make a movie that is a love letter to women of color, there is an insanely low chance a woman of color will have a chance to see your movie, and review your movie."


Erről beszélsz? Ezt találtam. Mi ezen a felháborító?

2019. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!