Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 9 éves neveltlányom a felyébe...

9 éves neveltlányom a felyébe vette, hogy ő horror filmet akar nézni, hogy megtudja milyen az. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Én első körben ezekre gondoltam:

Kéz őrület

Szörnyeteg a hostohám

Lángorierek

Végtelen határokból random részek


Azért ezekre gondoltam, mert ezekben a CGI még elég kezdetleges, talán mai gyereknek már nem rémisztő, de én 9-10éves koromban szanaszét fostam tűlük a gatyám... Kivéve a kéz őrülettől, az kamaszkorom egyik kedvence.



2019. márc. 7. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én az Azt ajànlom. Utàna nem nagyon fog akarni horror filmet nézni.
2019. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a kéz őrület nem biztos hogy jó ötlet,hiszen neked sem a horrorelemek miatt tetszett elsősorban.ajánlanám a Trancsírák c.filmet.horror a könnyedebb fajtából.ha feltétlen ragaszkodik az igazi horrorhoz egy Halálos kitérő 1.rész vagy a Kaptár 1.része jó választás lehetne.DE ha egy klasszikus horrorral szeretnél indítani az Alien 1.része is remek választás.
2019. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1, nek, az az egy szar., Régen is az volt, most is az...

A könyv jó volt, bár sok értelme annak sem volt.

2019. márc. 7. 15:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyecskék, Támad a Mars


Szerintem az ilyesmi filmek direkt erre jók, bevezetik a gyerekeket a témába

2019. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mondjuk elég rég láttam őket, nem tudom már mennyire félelmetesek :]
2019. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szörnyecskék tényleg jó választás,megérhet egy próbát.
2019. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szörnyecskék

Cápa

Alkonyzóna

A köd


Ha sokáig akarsz vele pszichológusoz is járni, akkor Chucky

2019. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Á, akkor eden lake, vagy mártírok... Esetleg nézetnék vele pár jó kis thrillert és megmutatnám neki, hogy az mennyivel jobb műfaj, mint a gagyi horror :D
2019. márc. 7. 21:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a Végső Állomás filmeket ajánlanám. Kezdésnek jók azok is.

De ha be akarod fosatni akkor Dolog 1 és 2, a Furcsa társaságot és a Slither - Féltél már nevetve? című filmeket ajánlóm.


Ha nem ilyen "véres" filmet nézetnél vele akkor a Sikoly filmeket és a Tudom mit tettél filmeket ajánlanám.


A Lángoriereket meg én nem tartom igazán horrornak. Inkább a pszicho thriller kategóriába sorolnám.

2019. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én kb. 9-10 lehettem mikor először láttam a Poltergeist- kopogó szellem c. filmet. A 82-es Spielberg félét.

Komolyan nem vettem már akkor sem, de azért egy kis hatása mégis volt, főleg hogy kislány a kulcs szereplő.


És örök klasszikus a Rém álom az Elm utcában is. Szintén az eredeti változat. Azt is egészen fiatalon láttam. Azóta is nagy kedvenc.


Túlon túl komoly, sz...atós horrort semmiképp nem ajánlanék, mert a mai gyerekek vagányak ugyan, de egy rossz pillanatban a rossz film akkor is okozhat problémát.

2019. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!