Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták már a marvel...

Akik látták már a marvel kapitányt, nagyon kötődik a végjátékhoz? Vagy nem szükséges látnom?

Figyelt kérdés
Ha nagyon nem muszaj akkor nem nézném meg, ez az a marvel film ami legkevésbé érdekel. Meg hát állítólag nagyon rossz...

2019. márc. 9. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem kötődik hozzá, bár az egyik stáblistás jelenet a Végjáték egyik jelenete.


Szerintem érdemes megnézni, átlag Marvel film. Vannak benne nagyon jó poénok és utalások.

2019. márc. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tudod majd érteni a Végjátékot nélküle is. A stáblistás jelenet a Végjátékból van.

De nem lett rossz. Vannak benne utalások. Néhány vicces jelenet. Átlagos Marvel film. Nekem kimondottan tetszett. Adj neki egy esélyt.

2019. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni, így akkor nem is írom ki. :)


A Végjátékkal kapcsolatos stáblistás jelenetet valaki leírná, hogy ott miről van szó? (Persze masszív SPOILER figyelmeztetés mellett!) Mert jóformán engem csak az érdekelne most jelenleg a filmből.

2019. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell látnod. Ez egy eredet történet. De nézd meg ajánlom mert nem rossz film. A róla szóló híresztelések is miszerint feminista film lett sem igaz, szórakoztató film az elejétől a végéig némi csavarral
2019. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Meg hát állítólag nagyon rossz"

A sok hülye szerint akik nem is látták csak azonnal fikázzák mert nő a főszereplő.

2019. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se vártam ezt a filmet annyira, de megfogom nézni, mert zavarna, hogy nyilván fontos szerepe lesz a Végjátékban, én meg alig tudom hogy kicsoda és mik a képességei. A filmes eredet történetéről meg fogalmam se lenne, pedig ezek a hozzunk-össze-mindenkit-Bosszúálló-filmek, úgy nyújtanak maximális élményt, ha pontosan tudod, hogy ki kicsoda és ki kivel milyen viszonyban van és hol a helye a történetben.
2019. márc. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem a filmet. A karakter ismerete nyilván szükséges lesz a Végjátékhoz. Valamint nem vagyunk jövendőmondók, hogy tudjuk egyéb események ismerete nem lesz-e még szükséges belőle. (De, mondjuk ez szerintem olyan, hogy ha nem láttad a Dr. Strange filmet, akkor attól még érted a Végtelen Háborút, csak azért mégse olyan, mintha tudnád is, hogy kiről van szó, mire képes, hogyan illeszkedik a nagy egészbe...) Én annyit tudok mondani, hogy a film maga nem egy nagy szám. Szerintem a valaha volt leggyengébb Marveles eredettörténet. Úgy gondolom, bármely másik önálló film érdekesebb volt. Én még soha nem érzetem ennyire Marvel filmnél, hogy csak azért készült, hogy tudjuk ki a karakter, de amúgy majd később lesz jelentősége. A történet nem túl bonyolult és látványosnak se mondanám. 3D-ben szerintem egyáltalán nem éri meg megnézni. Igazából, a fiatal Fury, a kapitány bevezetése, meg az egyéb kis részletek miatt érdekes, amiatt, hogy hozzátesz a nagy egészhez. Szerintem az van, hogy a karakter ismerete szükséges a Végjátékhoz, de a készítők tudták, hogy úgy is mindenki megnézi a Bosszúállók 4 miatt, így azért annyira nem törték magukat. Hozza a kötelezőt és ennyi. Én inkább éreztem a sorozat egy részének, mint önálló filmnek.

Marvel kapitány karaktere szerintem kedvelhető. Egy vagány csaj, de amúgy igazából ennyi. Mostanában azért volt egy-kettő a Marvel filmekben, szóval azért én akkora újdonságnak nem nevezném. Pl. Valkür a Ragnarökből még jobban a szívemhez nőt, mint most Carol, pedig ő sem volt egy gyámoltalan kislány.

Viszont katona, főszereplő, kötődik a Bosszúállókhoz, szóval, bár nem tudom,(mert nem olvasok spoilereket) de ha esetleg Amerika kapitány meghalna a Végjátékban, akkor gondolom a továbbiakban ő fogja "átvenni a helyét" a csapatban.

2019. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet csak megnezem. De csak is Jude Law miatt mert nagyon jól alakít mindig és kiváncsi vagyok rá. :D
2019. márc. 12. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, voltak irtó jó poénok :D

Szerintem nem kell ennyire lehúzni a filmet. Voltak benne olyan részek, amikor anyummal egyszerre néztünk össze, hogy na neee :D nekem ezért már megérte.


Pici Spoiler, ha nem néztél előzetest:



Fury benne van és ez irtó jó :D nagyon jófej, vicces és macskaszerető :D imádtam.



Szóval jó volt. Nekem semmi bajom nincs a filmmel, átlagosnak mondanám, de számomra az átlagos Marvel filmek is kedvencek között vannak, ahogy ez is :)

Érdemes megnézni :) én előzetes nézése nélkül néztem meg. Így szuperebb volt, bár Furyról tudtam a sok kép miatt :)

2019. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a #3-mas válaszolónak üzenem.

Nick Fury és Maria Hill ügynök ülnek egy kocsiban és arról beszélnek, hogy nem érkezett-e hír Tony Starkról... Azután elkezdenek elporladni az emberek és Fury mielőtt ő is erre a sorsra jutna egy csipogón keresztül üzen Marvel Kapitánynak.

De én szerintem ha youtubba beírod, hogy Végtelen Háború stáblistás (vagy kimaradt) jelenet, akkor ott meg is tudod nézni

2019. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!