Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Szerintetek érdemes elkezdeni a Narutot vagy a One piece nevű animét elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hallotam már mindkettő animéről. Nem tudom hogy elkezdjem-e vagy ne. Ősszintén a One piecet én csak azért nem akarom elkezdeni mert rohadt sok része van😕 Szerintetem elkezdjem vagy ne???
2019. márc. 9. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Naruto az egyik kedvencem, kb 4x néztem végig, volt ahol elsírtam magam, gimisként Kakashiba voltam szerelmes :D szóval nekem szinte az életem része.

One piece nem tetszik így arról nem nyilatkozok.

2019. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kőszi☺
2019. márc. 9. 08:03
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

A One Piece azért jó, mert gyönyörű körítést ír minden sziget és karakter köré. A sztori izgalmas(bár az elején lassan indul be) akciódús, vicces és néha nagyon szomorú.

A Naruto is remek anime, csak sajnos felszámolták fillerekkel(epizódok, amelyek csak időhúzásra vannak).

Mindkettőt nagyon ajánlom(bár a One Piecet jobban)

2019. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ok akkor majd el is kezdem☺
2019. márc. 9. 08:37
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

A One Piece-t nem ismerem, de a Naruto-t nagyon ajánlom, gyakorlatilag az első válaszoló leírtam helyettem, hogy miért. :D


A fillerekkel kapcsolatban pedig: valóban, sajnos nagyon sok töltelékrésszel lett telenyomva a fő szál, de mivel a sorozat már véget ért, így ha nyomon követed az epizódlistát, akkor bátran átugorhatod a filleres részeket, ha esetleg úgy vagy vele, hogy nem érdekelnek. (Bár a vége felé egyre minőségibbek lettek ezek a részek is!)

Szóval a Naruto-t szerintem mindenképp kezd el! Ez is nagyon sok részes (220 részből áll az első + 500 részből a Shippuuden) és az elején lassan is indul be a történet. De utána viszont nagyon pörög, főleg a Shippuuden.

2019. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
One piecet én sem ismerem de a Narutó nem rosz csak nézz utána mely részek fillerek azokat bátran ki is hagyhatod (rengeteg van, főleg a shippuudenben)
2019. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még régebben a Tesómmal néztem egy részt akkor is tetszett de nem kezdtem el nézni. De ha már ilyen sokan ajánlátok akkor asszem el is kezdem. A One piecet csak azért nem akarom elkezdeni mert 700 valamennyi része van és nagyon sokáig tartana mire kinézném és ha jól tudom még mindig jőnnek az új részek
2019. márc. 9. 10:18
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

# 7

A shippuudennel együtt a narutónak is kb annyi van. De a fele filler

2019. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
One piece. Kérdés nélkül.
2019. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább a One Piecet ajánlom, abba alig vannak fillerek.
2019. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!