Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az RTL mostot lehet valós...

Az RTL mostot lehet valós időben nézni? Mármint, hogy tényleg most?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm:)


Ja amúgy csak azért , mert ha pl nem rögtön megy rajta; akkor meg kell várni, amíg fölkerül:)

De én nehezen várok:):)



2019. márc. 9. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
*Mármint , tudok várni, csak nehéz:) A tv-hez nem feltétlenül szeretnék kiköltözni:)
2019. márc. 9. 19:55
 2/8 A kérdező kommentje:
*De amúgy mindegy,ha muszáj akkor várok; újabban már aznap este megnézem neten; eddig következő nap néztem (nem tudtam előtte, hogy már este felkerül) , de nagyon szeretem ezt a sorozatot:) És mindig olyan nehéz kivárni a következő részt:)
2019. márc. 9. 19:56
 3/8 A kérdező kommentje:
*Ja amúgy pl családtagjaimmal nem szívesen vagyok azonos szobában, szeretek tőlük elvonulni:) Azért szeretem inkább neten:):)
2019. márc. 9. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tvgo-tok? Ott lehet.
2019. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt nemtom,mi:)

Egyébként amikor az X-faktor ment, és valaki belinkelt egy oldalt,hogy ott pl leeht valós időben nézni ; akkor azt nekem pl nem hozza be; szal nemtom:D

2019. márc. 9. 20:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyenünk nincs, meg valami hiányzik még amúgyis , ami a lejátszáshoz kellene, de azt már nem írja ki, hogy mi, de mindegy akkor, nem is szeretnék regizni:)
2019. márc. 9. 20:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm és ment a zöld:):)
2019. márc. 9. 20:54
 8/8 A kérdező kommentje:
(mar fonnvan:))
2019. márc. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!