Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar: Aang Legendája....

Avatar: Aang Legendája. Milyen lesz a filmes sorozata szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudtok azóta valami hírt róla? Valamiért van egy olyan érzésem, hogy ez most nagyon jól fog sikerülni, és nem olyan lesz mint a film 😬

Főleg, hogy az eredeti szerkesztők keze lesz benne, akik a mesét is csinálták.


Mit gondoltok? Fűztök hozzá sok reményt?

A kép amit nyilvánosságra hoztak is elég figyelemfelkeltő.



2019. márc. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jó is, de szerintem nincs sok értelme annak, hogy megcsinálják ugyanazt, amit egyszer már láttunk.

Szóval ennek én maximum átírva látnám értelmét, hogy ne csak újranézzük a rajzfilmet élőszereplősen.

Gondolom valahogy így is lesz, főleg ha egy epizód 50 perces lesz.

2019. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom biztosan, de remélem hogy jó lenne mongyuk nekünk
2019. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges.
2019. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írják hogy nem csak fehérbőrű szereplőgárdával képzelik el. Remélem azért a főszereplőkhöz nem nyúlnak, mert egy feketebőrű Aangot nem tudnék elképzelni, de ugyanígy Sokkát, Katarát, Topfot, és az ismert karakterek közül senkit sem. Nincs bajom a színesbőrűekkel, de szerintem ha az eredeti sorozatban megvan a bőrszínük, akkor ezzel ne variáljanak. Mindenesetre kíváncsi vagyok. Remélem jó lesz!!!
2019. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem csak fehérbőrű szereplőgárdával képzelik el"


Csak szólok, hogy a főszereplők közül egyik sem fehérbőrű a rajzfilmben sem. Tehát jól teszik ha nem fehérbőrűekkel képzelik el a sorozatot.

A filmben anno pont az volt a felháborodás egyik oka, hogy Katara és Sokka fehérek voltak, miközben az ő népük az eszkimók kultúráján alapul és a rajzfilmben a bőrük színe is olyan.

2019. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utálom amikor úgy próbálják csillapítani az emberekben a származási különbségtevést, hogy erőszakkal bele kell tenniük minden filmbe egy feketét. Legutóbb azon akadtam ki, amikor a Gyilkosság az Orient Express-en c. filmben betettek egy négert az orvos szerepre... Akkoriban a négereket még cselédnek használták csak, mégis ki mondta, hogy ez jó ötlet lesz!? Ez a filmben is elhangzik, hogy egy feketének nehéz lehet orvosként, de ez csak még röhejesebbé teszi.


Szerintem azért kicsit elszomorító lenne, ha a sorozatban is mindenki ázsiai származású lenne. Elég szokatlan lenne, illetve nem vagyok benne biztos, hogy találnának olyan jó színészeket akiknek jól is állna ez az egész. Be kell vallani, a legtöbb ázsiai színész elveszik a tömegben és nem sok köztük a kimagasló. De kíváncsian várom, ne legyen igazam:)

2019. márc. 29. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, amikor megváltoztatják egy karakter eredeti kinézetét. Szánalmas, amikor ennyire nem tisztelik se a rajongókat, se az eredeti alkotót.


Ha fehér volt, szőke hajjal, akkor játsza el egy szőke fehér.

Ha magas fekete volt, akkor játsza el egy magas fekete.

Ha ázsiai fiatal volt, akkor játsza el egy ázsiai fiatal.

Ha inuit kinézetű, akkor játsza el egy inuit kinézetű.

2019. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bőrszin még hagyján, de Aang egy mosolygós vidám bohóc, aki meg eljátszotta az egy fiatal humortalan öregember
2020. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!