Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik Amerikai...

_PÁWAGYEREK_ kérdése:

Szerintetek melyik Amerikai Pite rész a legjobb? Vagy tudtok mosnani hasonló filmeket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az Amerikai Pitét, de már o

AG összes részt láttam kB 8x. Tudtok mondani hasonló filmeket?



2019. márc. 12. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:
mondani* 😂
2019. márc. 12. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Német pite

Torrente filmek

Borat

COOL túra

Kalandférgek

Hangyák a gatyában

Vadkanok

Superbad

Buliszerviz

Bővér szálló

2019. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

A Forró rágógumi is ilyen, nem?!

Nem láttam őket, csak régen egy-két jelenetet. Ha jól tudom hasonló, mint az Amerikai pite és sok része van.

2019. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
A Buliszervíz is nagyon hasonló az amerikai pitéhez
2019. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első és a 8.


Forró rágógumi am szintén ilyen sőt, amikor azok készültek még sokkal szabadabb volt a filmes ipar, sokkal nyíltabb filmek.

2019. márc. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Hogy melyik a legjobb pite film?

Nos ez egy nehéz kérdés főleg mert gyerekkorom meghatározó filmjei ezek. Nyilván a produkció széria ebben nincs benne (4-7), hisz az nem Amerikai Pite. Akinek ott kezdődik az Amerikai Pite pl azokat én tiszta szívemből sajnálom.

Az első azért tökéletes mert.. Mert egyrészt gyönyörűen adja vissza azt a kort (90-es évek vége), egy kis erotikával, szerethető karakterekkel, jó zenékkel bla bla. A 2. részen viszont érezhető hogy az már 2000-es évek eleje. És az meg azt adja vissza gyönyörűen. Ott talán több a poén, és kevesebb ez erotika de ez nem gond sőt szerintem így volt jó. A 3. pedig hmm. Talán ott éreztem egy minimális de tényleg minimális visszaesést. Tény hogy az lett a legperverzebb és legopcénebb pite a 3 közül de valahogy hiányoztak dolgok. A találkozó meg méltó gyönyörű lezárás. Bele lehetne ezekbe a filmekben kötni de nincs értelme úgygondolom. Engem ugyanis gyönyörű nosztalgikus emlékek kötnek ezekhez a filmekhez. A kérdés másik felére válaszolva pedig talán a Cool Túra 1.része amit tudok ajánlani.

2019. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!