Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mondanátok nekem jó Shounen amimét?

Mind1 hogy hány részes.

Az ilyen nagyon Alap Shounen amiméket ismerem és láttam mint pl a Naruto,One Piece stb

Amit nagyon szerettem és nem az a nagyon hosszú az a Nanatsu no taizai volt kb ijesmire gondolok ami tényleg leköti az embert és mikor nézed meg feledkezel minden másról..szóval ne olyan legyen hogy tele van viccel a vegen van egy nagyobb harc és vége hanem legyen fordulatos nem kevés harc !! Es rengeteg olyat láttam amiben a főszereplő fiú..De ha esetleg ismertek oylat amiben lány a főszereplő akkor az jo lenne mert olyan shounen animet még nem láttam

Keress kérdéseket hasonló témákban: shounen, anime

márc. 15. 01:53  Privát üzenet  

A válaszok

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Pandora Hearts (bár itt az anime befejezetlen, azért megpróbálkozhatsz vele és ha tetszik talán elolvasod a mangát)

Fate Stay Night/Fate stay night ultimate blade works/Fate Zero

D-gray Man

Hunter x Hunter

Most ezek jutottak eszembe, amik nem olyan mainstreamek. Persze azért ezek is népszerűek, de hátha nem ismered őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 15. 12:07 Privát üzenet
Ó és még egy! Inuyasha! Örök kedvencem!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 15. 12:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi ismerem őket de nem láttam csak hallotam róluk mind végig fogom nézni eldöntöttem ! Köszönöm

# 3/5Időpont márc. 16. 02:17 Privát üzenet
Nanatsu no taizai, jobb mint a naruto

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 16. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Nanatsu no taizai a legjobb rövid shounen anime amit valaha láttam és szerintem az is marad

A Naruto pedig a legjobb hosszú Shounen anime (legalábbis szerintem )

A kettőt nem lehet össze hasonlítani hisz a Naruto velünk együtt nőtt fel kb 7 évig nyomták asszem ! A másik azer ennyire nagy nyomot nem hagy az emberekben jó nagyon az biztos de a Naruto az mégis csak a Naruto

# 5/5Időpont márc. 17. 02:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit gondoltok az Animegyetem-ről?
Tudtok olyan amimét ami a viszonyonzatlam (plátói) szerelemről szól?
Jó shōnen animéket tudnátok mondani?
Tudtok olyan animét ami olyan mint a Shijou Saikyou no Deshi Kenichi?
Tudtok olyan animét amiben a föszereplöt kînozzàk?
Lesz még olyan (jó) a Hokuto no Ken, mint a Shin elleni részekben?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!