Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gyerekek mindig új szülőket...

A gyerekek mindig új szülőket kapnak de mindegyik kipurcan. Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok


.Régen láttam egy filmet

Érdekel ,hogy mi lehet a címe. Vagyis csak félig láttam mivel kicsi voltam és anyukám kikapcsolta a tévét.(köszi anyu )

Szeretném újra megnézni. Kíváncsi vagyok a végére. Tuti nem úgy van ahogy mesélem de ezekre emlékszek.

Szóval arra emlékszek, hogy…

Volt több gyerek is azt hiszem 3 an. Mintha egy baba is lett volna és szerintem ő mesélte el a történetet.

A szülők szerintem meghaltak így többféle rokonhoz is kerültek. Az első mintha valami nagybácsi lett volna valami ijesztő kastélyba lakhatott. De tőle elvették a gyerekeket. A második emlékem hogy egy másik embernél vannak ahol rengeteg a kígyó. De végül az egyik kígyó a gazdája ellen fordul és megöli vagy mi. Sorra halnak ki a rokonok mivel a nagybácsi szerintem magának akarja a gyerekeket.

Éjszaka vetítették ugye a filmet a tévében. Még olyan 10 éve lehetett.

Szerintem ennyire emlékszek, ha valakinek van tippje vagy valami hasonló várom a válaszokat. Köszönöm. Olyan 10 év után megtudnám a végét



2019. márc. 18. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lemony Snicket - A balszerencse áradása
2019. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöönöm a választ. Igen ere gondoltam. Nemsokára megnézem. Gondolom sok minden máshogy van és vicces ahogy próbáltam kitalálni :D
2019. márc. 18. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A három gyereknél nekem is beugrott a film de meg előztek.

Egyébként jól emlékeztél a dolgokra így 10 év távlatában.

2019. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!