Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozatokat keresek,...

Olyan sorozatokat keresek, amik hosszúak/sok évadosak?

Figyelt kérdés
Ezeket láttam, amik tetszettek: ncis-ek, helyszínelők, dexter, mentalista, gyilkos elmék, feketelista, hannibál, walking dead-ek, zöld íjász
2019. márc. 18. 18:04
 1/8 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki vagy Doki?

Odaát


Szerintem ezek rekord hosszúak és még mindig jönnek ki új évadok.

2019. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Teen Wolf

Amerikai horror sztori

2019. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A zöld íjászt nem tudom hogy nézted :D mert kb 3-4 testvér sorozata van amivel felváltva kell nézni (pl flash, super girl) többit nem tudom de biztos van még.


Lányosabb sorozatok de fiúk is szerethetik:

Született feleségek, vagy Fiúk a klubból


Vagy ott a két pasi meg egy kicsi, Totál szívás, Trónok harca, Skorpió - Agymenők akcióban, a sima Agymenők. 12 majom (nem sok évad de nagyon érdemes megnézni) vagy épp a True Blood ha vámpíros érdekel


Ha kell még írok, minden nap sorozatokat nézek munkában napi 8-20 rész is lecsúszik hossztól függően :D

2019. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Shameless
2019. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

lány

Teen Wolf, Agymenők is megvolt, de köszi.

4-es, neked milyen melód van?

A zöld íjásszal megnéztem a flasht és a legendákat is. A supergirlön már kiakadtam, azt már nem bírtam, de a flash meg a Holnap legendái is nagyon gázos már. De azért még jó volt.

Mindenkinek köszi a választ, a többinek utána nézek, amit írtatok.

Azért nem írtam konkrét típust mert mint láttátok sokfélét szeretek, leginkább a dexter-zöldíjász szerű igazságosztós , amit imádtam, emrt megtesznek olyat, amit mások nem mernének és amúgy a törvény is tilt. De imádom a bűnügyi-zsarus filmeket, meg a vámpíros-vérfarkasost is. a hannibál undorító volt, de imádtam a két főszereplő "kapcsolatát". A walking deaddel vegyesek az érzéseim, néha már sírok, néha imádom, amilyen okosak, néha idegesítő, de nem bírtam leállni, már 3xmegnéztem.

Köszi mégegyszer írhattok még.

2019. márc. 20. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:

4#

Egyéni vállalkozó vagyok és egy műhelyben dolgozok, ajándéktárgyakat készítek, többnyire egyedül, van, hogy van társaságom akkor olyat hallgatunk amit mind a ketten szeretünk.

Gyilkos elmék van épp palettán :)

2019. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2019. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!