Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van egy sorozatom, megéri...

Ha van egy sorozatom, megéri befuttatni egy shippet? ("romantikus csónakot vagy mi")

Figyelt kérdés

Magyarul: Tegyük fel, most névlegesen, hogy van egy saját (web)sorozatom, és random nézők, szokás szerint hajókáztatnak egyest, s mást. A kérdés az, hogy megéri-e úgy alakítani a story szálakat, hogy végül az egyik csónak befusson, vagy az éppen túl nagy szívfájdalom lenne a többieknek?


Ha valaki válaszol, azt előre is köszönöm! ^^


(Ui.: semmiképpen sem szappanoperát kell elképzelni)



2019. márc. 18. 20:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Az emberek általában szeretik shipelni a karaktereket.Szerintem alakítsd úgy,hogy az egyik canon legyen.
2019. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

... Hogy mi?


Canon. ... ?


Úgy értem, amennyiben én írom egy történet (konkrétan webes rajzfilm seria) forgatókönyvét, akkor mennyit ront a minőségen az, ha konkrét dolgok a végén megvalósulnak, ellenben ezzel keresztbe téve a többi, esetleg mást shippelő rajongónak?


De. Azért köszi a választ! :)

2019. márc. 19. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmmm. Várj lehet, hogy értem.

Igen, én is erre gondoltam


Köszi!

2019. márc. 19. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a ship. Láttatlanba nehéz megmondani.
2020. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ránéz a kérdés időpontjára,hopsz ez egy éve volt. Na mindegy,hogy alakult?
2020. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!