Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harcában kinek a...

Trónok Harcában kinek a halálának örültetek/nem örültetek a legjobban?

Figyelt kérdés

akinek örültem: Joffrey (érthető okokból) és Catlyn Stark (alig vártam h elvágják a nyakát az Ikrekben, amióta Brannel volt valami olyan szinten bunkó lett h szívem szerint öt dobtam volna le a toronyból nem Brant)

akinek nem: Robb és Talisa Stark, Shireen Baratheon :(



2019. márc. 19. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem örültem: Doran Martell, Kisujj, Stannis, Shireen, Barristan Selmy, Areo Hotah (mindegyik halála logikátlan baromság volt)


Akinek örültem: Ellaria, Obara, Nym, Tyene, Ramsay (irritáló karakterek, akik a fanservice/színész népszerűsége miatt lettek túltolva, de semmi értékeset nem adtak hozzá a történethez)

2019. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kár értük/felesleges volt meghalniuk:

Ned Stark, Petyr Baelish, Ygritte.

A többiért annyira nem kár.

2019. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg Maergery-ért is kár.
2019. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Margaeryt én is sajnálom :( ment a zöld pacsi mindenkinek
2019. márc. 20. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
A sajnálat milyen szempontból értendő? Mert van olyan, hogy egy szereplőt azért sajnálunk, mert szimpatikus, ugyanakkor a halála előrelendíti a cselekményt, tehát dramaturgiai szempontból szükséges. Meg van olyan, hogy teljesen fölösleges szereplők teljesen fölösleges halálára azért kerül sor, hogy még több vér folyjon, az ilyet én speciel jobban utálom még akkor is, ha ellenszenves szereplő volt.
2019. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább olyan volt hogy katartikus volt a haláluk például Hodor vagy Oberyn.

De nyilván nem örültem neki hogy meghalnak.

2019. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Illetve mikor Jon lefejezte Janos Slynt-et, ott is katarzist éreztem. De akkor is mikor Jaime kezét levágják pedig ő nem is halt meg.
2019. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akiket sajnaltam: Lord Baelish, Hodor, Bran csapatabol az a barnahaju srac, Martell & Tyrell haz, Robb Stark, Tywin Lannister, Tommen


Akiket nem: Ramsay Bolton, Joffrey, a verebes szekta

2019. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

A legtöbb hidegen hagy, hiszen mindig sírnak a nézők, hogy peersze főőőőszereplőő ugysem hal meg (lásd 7. évad már nem a könyvek alapján megy egyáltalán ezért lett olyan gagyi a más vadászat a falon túl).


Akit sajnáltam, hogy meghalt Rob Stark és nem azért mert jó pasi volt, hanem mert az egyetlen értelmes karakter aki a trón ellen volt és volt célja.

Oberyn karakterét nem bontották ki eléggé azért is sajnáltam.

Sajnáltam még Joffrey és Tywin Lannistert mert az egyik szükséges undorító karakter volt a másik meg egy jól eltalált háttérbensuttogó, szálakat mozgató karakter.

De legeslegjobban Drogó halálát sajnáltam, remek vezér alak lehetett volna a tengeren túl.

Illetve Olenna Tyrell mert olyan kis cuki mamóka volt :D


Akit nem sajnáltam az Havas Jon (csak azt sajnáltam, hogy nem volt végleges) én nagyon utálom a karaktert, főleg a színész jellegtelensége miatt.

Stannis nyüglődése is nagyon unalmas volt (az öccse sokkal jobb karakter).

2019. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Drogo, na azért tényleg kár, szerepelhetett volna kicsit tovább. Igaz, a halála szükséges Dany fejlődéséhez.
2019. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!