Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor tulajdonképpen a...

Most akkor tulajdonképpen a Heathers mi is?

Figyelt kérdés

Nagyon sok animációt láttam erről a filmről/sorozatról/musicalről. Na mármost az első kérdésem: Most akkor ez egy sorozat, film, vagy musical? Mert már mindenfélét olvastam, és a Google is kiír mindent,és most teljesen összezavarodtam. >~<

Második kérdésem: Hány része van? Mármint hogyha film akkor 1-2 film, vagy ha sorozat akkor 20-30 rész ... Na, értitek hogy értem xd

És a harmadik kérdés: Ha láttátok, nektek hogy tetszett? Miről szólt (ezt légyszi kb. spoiler mentesen:'3) ?

Válaszokat előre is köszönöm!:3



#sorozat #film #musical #Heathers #nemtudomamagyarnevét
2019. márc. 20. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Film is, musical is és sorozat is. A film az eredeti, 1988-ben mutatták be. Ez alapján készült el a musical, amit 2010-ben mutattak be ha jól értem. A sorozat pedig tavaly indult és 10 részes az 1. évad.


Nem láttam egyiket se, de itt találsz egy rövid ismertetőt:

[link]

2019. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A film egy igazi kultfilm Amerikában, itthon csak azért ismerik kevesen mert a magyar forgalmazó anno becsődölt. Wynona Ryder és Christian Slater szerepel benne, szóval igazi húzónevek. A sztorit el tudod olvasni a wikipédián is.


A musical változat ez alapján készült. Off broadway produkció volt, szóval annyira nem volt nagy anyagi befektetése, mégis hamar nagyon népszerű lett. Barett Wilbert Weed szerepel benne, aki elég népszerű a broadway színészek között. A youtube-on az animációkat hobbianimátotok készítik a dalokhoz (ez eléggé népszerű tevékenység a broadway musicalek kedvelőinek körében).


A sorozatot szintén az eredeti film alapján készítették, habár a sztorit teljesen átírták, inkább csak utalások vannak benne az eredeti filmre. Én azt ajánlom, hogy kerüld el messzire, mert csak az eredeti film meggyalázása. :D


Én inkább a musicalnek vagyok a nagy rajongója, személyes kedvenc számom belőle a Dead girl walking, Candy store, Beautiful és a Meant to be yours, szóval azokat ajánlom. :)

2019. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen igen, ezeket én is imádom:3 Nagyon sok animációt láttam belőlük, (mind a zenék, mind az animációk) egyszerűen annyira jók! És szerinted amúgy melyikkel lenne érdemes kezdeni? A filmmel, vagy a musicallal? És ha magyar szinkron nincs is, hivatalos fordítás létezik?
2019. márc. 23. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:

A filmből van szinkron, csak a Tv-ben nem vetítik.

Én a helyedben a filmmel kezdeném, mert hát mégiscsak az volt előbb és szerintem azzal jobban érthető a musical.

A musicalről azonban nincs hivatalos felvétel, viszont a neten van valahol egy fan által felvett videó a teljes előadásról, előkereshetem neked és elküldhetem privátba, ha szeretnéd. :)

2019. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ooh köszi, de még nem kell, ugyanis még valamikor később tudom csak megnézni, addig meg úgy is meg tudom keresni. Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat, mostmár értem mi hogy van :D
2019. márc. 24. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom. Az eredeti egy 1988-ás film. Készült belőle musical, majd egy sorozat is.
2019. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A film nem volt rossz, a musical tetszett, a sorozat nem annyira.
2019. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!