Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kivel járnak legrosszabbul...

Kivel járnak legrosszabbul Westeros?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, szerintetek ki lenne a leggázabb a Vastrónra, akivel egész Westeros a legrosszabbul járna. Ha meg is indokoljátok az külön jó.

2019. márc. 20. 15:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, elgépeltem a kérdést, szóval "Kivel járna legrosszabbul Westeros?"
2019. márc. 20. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Éjkirály. Szerintem nem kell megindokolni :D
2019. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Imadom, hogy mindennap van egy csomo kerdes a GOT-rol:D

Ejkiraly, Cersei (pedig oriasi fan vagyok), Euron Greyjoy

2019. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Robin Arryn xD
2019. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet utálni ezért, de Jon. Persze a többiekkel is egyetértek, Cercei, Euron is szörnyű lenne, de szerintem benne van Jon is ebben a listába. :D Őt ugyebár nagyon sokan szeretik és ezért gondolják hogy "jajj de jó lenne ha ő kapná meg mert milyen jószívű, igazságos" de pont ez lenne a veszte. Nem "játszik" olyan jól mint Dany vagy akár Cercei és egy csomó másik karakter (és Sansa is a 7. évadban nagyot fejlődik). Az első szó ami eszembe jut róla hogy naív, hiába szerethető. Ő inkább a leendő király/királynő egyik segítőjének lenne jó, amolyan "kis angyal a vállán" :D
2019. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Daenerys
2019. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Daenerys és Jon abszolút nem valók uralkodásra.


Hogy is mondta Tywin egyszer Joffreynak?Az az ember aki azt mondja,hogy ő a király nem igaz király.


És Daenerys állandóan ezt hajtogatja,és már nagyon idegesítő, vak hűséget követel mindenkitől,aki pedig nem engedelmeskedik élve elégeti, szörnyű uralkodó akárcsak Cersei.


Jonnal még szimpatizálók,mert helyén van a szíve és jó srác,de nagyon naív idegesítően őszinte, nem való uralkodónak ahogy Ned Stark se lett volna az.Persze jó katonák,hadvezérek,de nem uralkodása termettek.


Női karakterek közül Lyana Mormont tudnám elképzelni királynőnek.


Férfi karakterek közül mondjuk Robert Baratheon fattyát Gendryt, elnézném a Trónon felesége pedig Arya Stark lenne és mondjuk Davos lenne a segítője.


De persze ennek nincs racionális alapja.

2019. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem Jont akarják kihozni majd a hét királyság királyának,a szimpátiámat elvesztettem vele kapcsolatban,mikor "letérdelt"Daenerys előtt.
2019. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!