Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scarlett Johansson, Jennifer...

Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence és Brie Larson közül melyik a tehetségesebb színésznő?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne őket sorrendbe rakni tehetség alapján?

2019. márc. 22. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Én azt mondanám, hogy Brie Larson, Scarlett Johansson és Jennifer Lawrence, ilyen sorrendben.


Habár szerintem alapvetően Lawrence tehetségesebb és jobb LEHETNE, mint Johansson, de előbbitől egyetlen normális filmet nem láttam még, amiben ezt megmutatta volna. Az is lehet, hogy tévedek.

2019. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Brie, Scarlett, Jennifer
2019. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Brie, Scarlett, Jennifer.
2019. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyezik a véleményed a miénkkel, akkor miért kell lenulláznod? A kérdésre válaszoltunk. Nem írtad, hogy indokoljunk is...
2019. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 luca1 ***** válasza:
Brie Larson a másik kettö nekem semmilyen, nincs jo filmjük, ami számomra érdekes lenne. (na jo Lawrence-nek 1 filmje jo, de Bardem miatt)
2019. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!