Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

HMD kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe? Kb.2000 körüli lehet a film, de én már régen láttam,10-15 éve, nem sok minden maradt meg belőle.

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy a főszereplő pali valami nagy kárt okoz a vállalatnál, ahol dolgozik (legalább is úgy emlékszem), ezért a főnöke berág rá. Így részt kell vennie egy autóversenyen (hogy a nyereményből téríteni tudja a kárt), ami hamarosan megrendezésre kerül, és bárki benevezhet rá. Ami emlékezetes volt számomra, hogy az egyik versenyző egy kövér pali egy (úgy emlékszem, rózsaszín) Smarttal. Ő mindig más úton megy, mint a többi versenyző, viszont mindig felvesz egy-egy stoppost, de mivel állandóan dumál, az utasok megunják és kiszállnak. Aztán egyszer felvesz egy olyan stoppost, aki még őt is ledumálja, ezért most ő (mármint a kövér pali) száll ki, ott hagyja az autót, így ki is esik a versenyből. Egy másik versenyző pedig egy nő egy halottaskocsival és vele utaznak a gyerekei is. Ő meg azért versenyzik, hogy a nyereményből fenn tudja tartani a családját (pontosabban a gyerekeit, mert a férje temetéséről nyúlta le a kocsit), ne kelljen őket intézetbe adnia. A film végén pedig (meglepő módon) a főszereplő csávó érNE be először a célba, az előbb említett nő meg másodikként, de a főszereplő csávó meggondolja magát, a célegyenes előtt visszafordul, az autójával a halottaskocsi mögé megy, és betolja azt a célba, mert közben a nő eléggé rossz hangulatba kerül, de végül így ő nyeri meg a versenyt. Tehát van a filmben drámai szál is, meg poén is (a smartos figura), de nem tudom, hogy ez most dráma, vígjáték, vagy thriller.

Szóval ennyi maradt meg belőle, de már évek óta meg akarom nézni, csak nem tudom, hogy keressek rá. Mert ha beírok kulcsszavakat, akkor a Google még csak hasonló találatokat sem ad ki.



2019. márc. 23. 23:32
 1/1 A kérdező kommentje:

Illetve hasonlókat kiad, de az csak hasonló és nem az.

Tehát ez alapján nem lehet valami ismert film, viszont szinkronos volt.

2019. márc. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!