Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arya Stark helyében maradtatok...

Arya Stark helyében maradtatok volna Braavosban v nem?

Figyelt kérdés

Miután kinyírta az Árvát s a Fekete-fehér házba viszatér,azt mondja Jaqennek h "a lány Arya Stark Deresből, és most hazamegyek"


Én simán maradtam volna ott Senkinek



2019. márc. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is. Mindig kell egy jó hullamosó a házba.

És akkor a 7. évad is kevésbé lett volna hülyeség, ha nem szerepel benne.

2019. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért vágynak az emberek gazdagság után vagy hirnévre? Senkinek lenni nem a legjobb.

Nézd meg magad (nem sértés szinten!) mi lenne jobb? Van egy rhdt menő képességed, ott maradnál senkinek vagy inkább kihasználnád a nagyvilágban, hogy bárki lehetsz?

Én is ott hagytam volna.. :D

2019. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl logikus az, hogy ezzel az arcváltó képességgel csak úgy hagyják elsétálni.
2019. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Igaz, hogy jaqar h'ghar a főnök volt, legalábbis nekem úgy jött le de lehet, hogy nem.. ő is császkált a nagyvilágban, börtönben is volt, szóval nem mindig ilyen talpra esett. Ő is vágyott a kalandra, miért tagadta volna meg Aryatól? :D
2019. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: És ezért hülyeség, hogy a sorozatban összemosnak állandóan karaktereket. A könyvekben Jaqen és a "kedves ember", aki Aryát a Fekete és Fehér Házában befogadja, majd tanítja, nem ugyanaz. Jó, ezt mondjuk az arcnélkülieknél pont nem lehet teljes bizonyossággal kijelenteni soha, de eléggé logikátlan lenne. A könyvekben Jaqen marad továbbra is Westerosban, és Óvárosba megy...
2019. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!