Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel Kapitány (Carol Danvers...

Marvel Kapitány (Carol Danvers) vagy Skarlát Boszorkány (Wanda Maximoff) az erősebb? És miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki írja a sztorit.

Ha csak váratlanul összekapnak, akkor Marvel Kapitány pillanatok alatt kitépheti a szívét.

Azonban Skarlát boszinak ha van ideje, akkor manipulálhatja..

De összességében ha mindent egybe veszünk, Captain Marvel egy OP karakter, aki 100 harcból tuti többször győzné le Skarlát boszit, mint fordítva.

Pl. elrepül és egy kaviccsal átlyukasztja az agyát.. (Persze a mozi az más, akkot túl hamar vége lenne)

2019. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy kutya. MK fizikailag erősebb, viszont SB telepatikus képességei jobbak.
2019. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A történet írók szerint tuti marvel kapitány mert most ő az isntennő de szerintem wanda erősebb.
2019. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek 3-as. Nagyon sztárolják most Marvel Kapitányt...

Pedig Wanda az erősebb és szerintem Wanda nem véletlenül halt meg a Végtelen Háború végén. Nyílván a készítők is tudták hogy ha Wanda is életben marad akkor a Bosszúállóknak túl könnyű dolga lett volna a Végjátékban.

2019. ápr. 1. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés..

Mindketten egy végtelenkőtől kapták a képességüket.

Szóval nem értem, hogy a Kapi mitől lenne erősebb. :P

2019. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wanda Maximoff es ne vegyuk alapul a filmet, mert ott a képességek nagyon le vannak butítva. Wanda nyerne. Semlegesítheti masok erejét, +valóság manipuláció. Akar darabokra szedhetné Marvel kapitányt.
2019. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!