Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki örülne, ha Vasember meghalna?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez nem öröm kérdése, hanem hogy ha meghal, akkor annak van-e funkciója a személyiségfejlődése és a többi karakter története szempontjából. Én kedvelem Tonyt, vicces, egyedi és királyul összerakott szereplő, de simán el tudnám fogadni ha meghalna, feltéve ha ezt a nagyobb jó érdekében tenné.

Amúgy nagyobb az esélye hogy Steve fog meghalni.

2019. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amerika kapitány tudott, hogy meghal a színész is bejelentette, hogy lejárt a szerződése, mindamellett a karaktere rohadt unalmas lett (eleve sem volt valami nagy szám).

A vasemberről is beszélték, hogy meghal, mivel a színész már kiöregedik a szerepből. (szóbeszéd).

2019. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vasember kb 99%, hogy meghal (szerintem).


Előző válaszoló: Az, hogy valaki már nem fogja többé alakítani a karaktert, az nem egyenlő azzal, hogy maga a karakter meghal. Kiszállhat úgy is, hogy a karakter éli tovább az életét, de a következő filmekben már nem fogjuk látni, ennyi.


Egyébként én nem örülnék Vasember halálának, de mint írtam, szerintem be fog következni. Amerika kapitány szerintem túléli, annak ellenére, hogy a színész kiszáll. Hulkra és Thorra vagyok kíváncsi, hogy életben maradnak-e.

2019. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tony haldoklik az előzetesben, ezért biztos vagykk benne, hogy ez egy félrevezetés és nem fog meghallni. Lehet, hogy a továbbiakban hamar kiírják, de az új filmben biztos, hogy nem fog elpatkolni.
2019. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit az előzetesben látsz, az a film elején lesz. Aztán még jön 2,5 óra játékidő. Természetesen ha meghal, nem ott fog meghalni. De szerintem meg fog.
2019. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te ... vasember az egyik legjobb karakter a filmekben
2019. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ez így van! Stark az egyik legnagyobb ,legjobb főszereplő. Nem viselném el ,ha meghalna. Pókemberért is kár.
2019. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
47%
Ti marhák! Vasember sokkal jobb ,mint az a szürke páncélos senki
2019. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Marvel kapitánynál is jobb
2019. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha
2020. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!