Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aang és Korra RAJONGÓK IDE!...

Aang és Korra RAJONGÓK IDE! Ki a kedvenc karakteretek, milyen idomárok lennétek, stb. Valamint tudtok jó fanfictionokat? Akár sajátot is küldhettek! Bármit ami velük kapcsolatos!

Figyelt kérdés

Most néztem végig az Avatár - Aang legendája sorozatot, és űrt érzek magamban. Nagyon szerettem azt a sorozatot.

Tudtok mondani/linkelni/küldeni fanficeket, képregényeket, amik róluk szólnak?

Ha valaki ír Aang avatár fanficet, szívesen elolvasnám! De ha linkelsz valami nagyon jót, az is érdekelne!

Nem bírok elszakadni tőlük.

Ha írnék egy fanficet, szerintetek lenne rá vevő? Olvasná valaki? Mindenesetre elkezdem írni, és szívesen olvasnék másoktól is.

Ez egy csodálatosan felépített világ, kár, hogy Aang és Korra története után vége. Pedig annyi kiaknázatlan lehetőség van benne, és úgy érzem, a rajongóknak meg kell tenniük mindent, hogy fenntartsák a történetüket. Azt olvastam, hogy már a Korra is kevesebb nézőt vonzott, tehát a folytatás nem valószínű. És ahhoz mit szóltok, hogy a Netflix készít élőszereplős sorozatot? Engem az is érdekelne, de nagyon!

El tudnám képzelni a sorozat folytatását, hogy bemutatnak egy földidomár avatárt is, esetleg Kyoshi életéről egy pár évados sorozat.

Továbbá ki a kedvenc karaktereitek, miért, milyen idomárok lennétek, melyik nemzethez tartoznátok, stb. MINDENT ÍRJATOK LE! JA, ÉS KÜLDJETEK FANFICEKET! AKÁR SAJÁTOT IS!



2019. márc. 30. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vevő szerintem mindenképp lenne rá (én is örülnék pár igényes fanfiction-nek a témában). Én szintén tervezek majd írni, de egyelőre tudom ajánlani a katarafansite.gportal.hu rajongói oldalt. Itt van egy fanfiction, a Zuko legendája, ami bár befejezetlen, de igényes, hangulatos, látszik, hogy az írója kiismeri magát a világban. Ugyanezen az oldalon van néhány egyfejezetes írása is, úgyhogy érdemes körülnézni :)
2019. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Energia hajlító lennék. Tudom, hogy elvileg azt csak az avatár tud, de neki is az oroszlánteknős adta ezt az erőt.

A föld királyságába mennék.

Hogyha láttad a Korra legendáját, akkor a Korra. Az Aangból pedig az Toph

2020. ápr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kedvenceim: Korra,Katara,Toph. biztos h víz idomár lennék mondjuk a mocsárnál vagy valami tengerparti helyen,szigeten persze társakkal.
2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Levegő idomár lennék köztársaságvárosban😁 kedvencek:Aang Jinora Bumi Katara Korra
2020. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Abszolút kedvencem Zuko, és tűzidomár lennék.


Amúgy itt a saját, még nagyon az elején járó fanficem:


[link]

2020. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Atla: Sokka az abszolút kedvencem. Talán azért, mert nagyon sok szempontból magamat ismertem fel benne.

De Zuko, Azula és Iroh is nagy kedvenceim, és mindenki mást is jó karakternek tartok.

Lok: Itt Varrick, Korra és Lin. Előbbinek nincs egy unalmas másodperce, zseniális karakter. Az utóbbi kettő pedig a kidolgozottsága miatt.

2023. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!