Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a thriller film?

Melyik ez a thriller film?

Figyelt kérdés

Én nem láttam, de hallottam már róla, de a film címére nem emlékszem. Ez egy gyilkosságos thriller film. Arról szól, hogy van egy család akiknek autóbalesetük lesz, de túlélik. És elrabolják az anyát meg a lányait/lányát. De ők megpróbálnak elmenekülni a gyilkosok elől és az egész film alatt ilyen macska egér játék van. A vége nemtudom mi talán végül megölik őket vagy nemtudom. Mondom nem láttam a filmet, de hallottam róla valahol csak a címére nem emlékszem már.

Meg mintha az is lenne a filmben, hogy az apa is keresi a családját, de nemtudom, hogy vele végül mi lesz.


Ez nem egy régi film, pár éve jöhetett ki. Talán valahol 2014 és 18 között jelenhetett meg valamikor.

A borítójára emlékszem. Egy meztelen lepedővel levedett női holtest van rajta. Van akinek ismerős?



2019. márc. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Tranzit (2012)

[link]

???

2019. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az. :(
2019. márc. 31. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Èjszakai ragadozok


[link]

2019. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezazz! Köszönöm szépen!! Régota kerestem már, nagyon köszi!!! :)))
2019. ápr. 1. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kis film, télen láttam én is.
2019. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh akkor jó. Ha aztmondod jó film, akkor megnézem én is.


Mert utálok úgy megnézni filmeket, hogy csalódnom kell. De ha szerinted jó akkor én is mepróbálkozom vele. Köszi! :)

2019. ápr. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!