Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes így...

Szerintetek érdemes így megnézni moziban?

Figyelt kérdés
Szeretném majd megnézni a Bosszúállók Végjáték című filmet moziba, csak nem láttam még a Marvel kapitányt. Aki látta, szerintetek így "lemaradok valamiről"? Lesz valami kapcsolódás a két film között?

2019. ápr. 2. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán maradsz le semmiről. Carol háttérsztorija van benne és hogy hogyan is kapcsolódik Nick Furyhoz. Lehet lesz pár utalás, ami csak akkor esik le, ha láttad a filmet.

Én se láttam a Fekete Párducot a VH előtt, csak utána olvastam egy pár dolognak és annyi.

2019. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez a dilemma. Azzal még nem is lenne gond hogy kivárjam a szeptembert amíg kijön DVD-n, de hogy a spoilerezőket hogy fogom elkerülni na az egy remek kérdés.

Legfeljebb olvass el valami rövid összefoglalót a filmről.

2019. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első-nem maradsz le semmiről,max kicsit rácsodálkozol mennyire atom a csaj :d eldobod az agyad miket csinál(remélhetőleg)mert a saját filmjében nagyon badass!
2019. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát kb. annyiról fogsz lemaradni, hogy valószínűleg fontos szerepe lesz a Végjátékban, te meg nem fogod tudni, hogy kicsoda. Ha nem láttad volna pl. a Dr. Strange-et a Végtelen háború előtt, akkor szerinted lemaradtál volna valamiről? Ezt kell eldöntened.

Nyilván nem ugyan azt az élményt kapod, mintha ismernéd a karaktert és tudnád, hogyan illeszkedik bele a nagy egészbe. Hogy ez mennyire fontos neked, azt te döntsd el.

2019. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még hozzá tennék valamit, ahhoz amit az előbb írtam.

(SPOILER, ha valaki nem látta még a Végtelen Háború előtti filmeket se.) Azt azért látni kell, hogy a Fekete Párduc, az egy már felvezetett karakter volt. Az előző filmekből, már megtudtuk, hogy Wakandában van a Vibránium lelőhely, a Polgárháborúban feltűnt a karakter, ahol azért felvázolták a hátterét is, a végén megtudtuk, hogy Wakanda nem elmaradott és hogy oda került a Tél katonája. A Fekete Párduc film csupán elmélyített, jobban megismertetett egy már bevezetett karaktert, hogy még inkább tudjanak hozzá kötődni a nézők. Ugyan ez igaz a Pókember Hazatérésre is. Tehát, ha valaki ezeket nem látta, attól még tudta a Végtelen Háború nézése közben, hogy ki Pókember, a Párduc, milyen a személyiségük és kb. milyen viszonyban vannak a többiekkel. Viszont a Marvel Kapitány külsős, egy teljesen új szereplő, ő most lép be a történetbe. Ezért inkább ezt ahhoz lehetne hasonlítani, mintha valaki nem látta volna a Dr. Strange-et a Végtelen Háború előtt vagy a Polgárháború előtt nem nézte meg a Hangya filmet. Tehát nem ismeri a karakter személyiségét, se a háttér történetét, most fogja először látni.

2019. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A filmnek utána olvasni semmiképp nem akarok, nem akarom előre lelőni a "poént". Úgy vagyok vele hogy maga a Marvel kapitány film a karatker háttértörtét vezeti fel, ami előny a Végjátékhoz, de hátha nem feltétel, annyira, mármint hogy nem feltétlen kell ismerni a karakter előtörténetét a végjátékban való szereplése érdekében. Remélem így is élvezhető lesz a film, és majd később megnézem a Marvel kapitányt is. :)


És köszönöm még egyszer a válaszaitokat.

2019. ápr. 8. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Lemaradsz arról hogy van Vasembernek egy női változata is a polkorrektség jegyében, aki eddig elfelejtett létezni, vagy úgy bárkinek eszébe jutni hogy ő is hasznos lehetne Thanos gyepálásánál. Nem oszt nem szoroz csak kellett utánpótlás az elhamvadt brigád helyére hogy mégse csak Stark haldokoljon 3 órán át egyedül. :D
2019. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!